Apartament

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2022-06-15
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788367324038
Liczba stron: 368
Dodał/a opinię: Merlinka

Ocena: 5 (9 głosów)

,,Apartament" to moje pierwsze spotkanie z piórem autorki. Mieliście już okazję zapoznać się z piórem @izabela.janiszewska? Jeśli nie, to szybko to nadróbcie!

Jak tylko przeczytałam zapowiedź o książce i pojawiły się tam Karkonosze, wiedziałam, że muszę ją przeczytać! I tutaj dziękuje wydawnictwu @czwarta strona za tę możliwość! <3

Do rzeczy. Małżeństwo udaje się na wyjazd do luksusowego hotelu właśnie w Karkonoszach. Nina i Tomasz chcą odpocząć od zgiełku miasta w ciszy i spokoju, w towarzystwie gór. Wtedy Nina znika, a życie Tomasza zamienia się w istny koszmar. Nikt jej nie widział, żadna kamera nie zarejestrowała jej obecności w hotelu, brakuje dowodów, że zameldowała się na miejscu. Żaden pracownik kurortu nie wierzy Tomaszowi w jego wersję.

Czy uda mu się odnaleźć żonę? Do czego zdolny jest człowiek postawiony pod ścianą?

Pierwotnie spodziewałam się akcji, która będzie miała miejsce w górach. Tymczasem akcja nie ma rozpiętości pod kątem miejsc. Wszystko dzieje się w hotelu i to w zupełności wystarcza. Atmosfera, którą zbudowała autorka na kartach powieści jest niepokojąca do szpiku kości. Z każdą przewracaną kartką chciałam więcej i tradycyjnie kończyło się na ,,to jeszcze jeden rozdział i idę spać". To poczucie zaniepokojenia, co będzie dalej nie dawało mi spokoju. Napięcie budowane stopniowo tylko wzmagało niepewność i tajemniczość całej historii. W pewnym momencie przeszło mi przez myśl, co się wydarzyło, jednak szybko wyparłam tę myśl na rzecz dalszej ,,zabawy" literackiej.

Jeśli lubisz thrillery psychologiczne z prawdziwego zdarzenia, czerpiesz przyjemność z zaskakującej i przewrotnej fabuły, to udaj się w Karkonosze razem z autorką!

Tagi: thriller kryminalny wątek

Zobacz opinie o książce Apartament

Kup książkę Apartament

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Tylko to, co ważne
Agnieszka Stec-Kotasińska
Tylko to, co ważne
Odrodzone królestwo
Elżbieta Cherezińska
Odrodzone królestwo
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Hotel spełnionych marzeń
Justyna Drzewicka
Hotel spełnionych marzeń
Moc Amelki
Barbara Gawryluk
Moc Amelki
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy