Asystentka szefa

Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 2021-09-14
Kategoria: Romans
ISBN: 9788328383111
Liczba stron: 344
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: Danuta Perszewska

Ocena: 4.2 (5 głosów)

Cześć książkoholicy ??

Już za tydzień premiera najnowszej powieści Katarzyny Mak. Mowa tutaj oczywiście o książce "Asystentce szefa". Jest to książka inspirowana Greyem z dodatkiem Pięknej i Bestii, a wszystko zabarwione niezłą intrygą! Nie spodziewałam się takiego obrotu spraw, serio! Ale zacznijmy od początku.

"Asystentka szefa" to historia, która w niejednym momencie Was wzruszy czy rozbawi, ale też zdarzą się smutne chwile. Książka pełną dobrego humoru, który bardzo przypadł mi do gustu, szczególnie pod postacią dialogów między głównymi bohaterami. Nie raz zaczynałam się śmiać w głos. Od pierwszych stron powieść bardzo, ale to bardzo intrygowała mnie sytuacja w jaką została nasza bohaterka wciągnięta. Przez całą książkę głosowałam o co może chodzić, gdzie to wszystko ma jakiś początek czy koniec i wiecie co? Praktycznie do samego końca nie spodziewałam się takiego obrotu spraw. Jeśli zaś chodzi o relacje bohaterów to cóż..... Też swoje przeszli, były wzloty i upadki, a na koniec to już kompletne trzęsienie ziemi. Czy wyszli z tego cało? Musicie przekonać się sami.

Katarzyna Mak pierwszą książką jaką miałam okazję czytać spod jej pióra niestety mnie nie zachwyciła co mówiłam otwarcie, a wszystko dlatego, że książka była mocno inspirowana serią, która jak dla mnie jest kompletnym średniakiem. Tutaj! Mimo iż też jest taka inspiracja, to jest to inspiracja książką, którą kocham całym sercem, ale to ta intryga i przezabawne dialogi między bohaterami są jak wisienka na torcie. To dzięki temu ta książka mnie kupiła całkowicie dlatego polecam Wam te historię!

Tagi:

Zobacz opinie o książce Asystentka szefa

Kup książkę Asystentka szefa

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Sen o aniele
Katarzyna Mak0
Okładka ksiązki - Sen o aniele

Miłość jest w stanie wszystko wybaczyć? Kochać kogoś to znaczy widzieć cud niewidoczny dla innych? Zakochani nie tylko patrzą sobie w oczy, ale spoglądają...

Kaprys gangstera
Katarzyna Mak0
Okładka ksiązki - Kaprys gangstera

Elena to skromna i niewyróżniająca się z tłumu dziewczyna. Ma pracę i narzeczonego, z którym planuje przyszłość. Wiedzie pozornie szczęśliwe...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Riku i królestwo bieli
Randy Taguchi
Riku i królestwo bieli
Nocny ekspres
Karin Erlandsson
Nocny ekspres
Król Pik
Monika Godlewska (I)
Król Pik
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy