Bez litości i przebaczenia

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2019-11-08
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788381476836
Liczba stron: 354
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: HorrorBookDevour

Ocena: 5.54 (13 głosów)

Nowy Jork pełen jest tajemniczych zaginięć i morderstw. Ale nawet tam mieszkańcy drżą na myśl o seryjnym mordercy. Kto w tej grze będzie szybszy- detektywi, czy szaleniec?

 

Seryjny
Stworzona przez Pana Mariusza Leszczyńskiego historia wciąga od pierwszej strony. Akcja nieustannie pędzi na przód, podsycając ciekawość czytelnika. Bardzo dobrze lawiruje autor między wprowadzonymi przez siebie do książki wątkami. Wszystko gładko i precyzyjnie do siebie pasuje, sprawiając, że historię czyta się lekko. A wszystko wśród tego, co fani kryminałów lubią najbardziej, czyli tajemniczej serii morderstw. Szaleniec jest sprytny, starannie wybiera ofiary, lecz detektywi nie umieją połączyć znikomych poszlak, do momentu, gdy morderca im na to nie pozwoli. Tylko, czy wszystko pójdzie zgodnie z planem?
Autor wie jak bawić się z czytelnikiem. Niejednokrotnie prowadzi akcję w taki sposób, że czytelnik woła: "Nie rób tego!", jednak jego krzyk pozostaje niemy. Stworzeni bohaterowie są przemyślani, a różne punkty widzenia pozwalają czytelnikowi na zobaczenie historii z szerszej perspektywy. Wisienką na torcie stały się same zbrodnie, które poprzez tortury i wszechobecną aurę tajemnicy, idealnie podsycały ciekawość w czytelniku. W końcu zawsze istnieje jakiś powód.

 

Podsumowanie
"Bez litości i przebaczenia" jest bardzo dobrym kryminałem, który czyta się z przyjemnością. Do samego końca nie można się oderwać od czytania, bo zwyczajnie trzeba poznać prawdę. Chociaż język jest prosty, to w niczym nie przeszkadza, a nawet buduje klimat półświatka przestępczego. Autor uzmysławia czytelnikowi, że przeszłości nigdy nie można zostawić za sobą. Ona zawsze jest z nami. Tortury, seryjny morderca, agent DEA i mały chłopiec! Jeżeli chcecie wiedzieć, jak złożyć to wszystko w całość, to koniecznie sięgnijcie po ten kryminał!

Tagi: zbrodnia morderstwo policja śledztwo detektyw morderca

Kup książkę Bez litości i przebaczenia

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Bez litości i przebaczenia
Inne książki autora
Krocząc wśród cierni
Mariusz Leszczyński0
Okładka ksiązki - Krocząc wśród cierni

William, dwudziestotrzyletni syn Johna Baxtera, angielskiego biznesmena, mieszka koło Londynu w miasteczku Winchester, wiodąc frywolne życie bawidamka...

Cytaty z książki

"Nienawiść to zło, które naznaczyło mężczyznę swym palcem
niczym hodowca naznacza bydło znakiem swojej hodowli."


Więcej
Recenzje miesiąca
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Małgorzata Musierowicz, Emilia Kiereś
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Winne
Jarosław Czechowicz
Winne
Złoty dukat
Grażyna Bąkiewicz
Złoty dukat
Gruzińskie wino
Anna Pilip
Gruzińskie wino
Trzeci etap
Katarzyna Ryrych
Trzeci etap
Po prostu Mama
Renata Piątkowska
Po prostu Mama
Polscy szpiedzy 2
Sławomir Koper
Polscy szpiedzy 2
Dzieci żółtej gwiazdy
Mario Escobar;
Dzieci żółtej gwiazdy
Pokaż wszystkie recenzje