Black Nights. Tom 1. Część 2

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2022-08-18
Kategoria: Romans
ISBN: 9788382901320
Liczba stron: 270
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: Natalia Strągowska

Ocena: 5.75 (4 głosów)

Kolejna pozycja a zarazem dalsza część serii, dotycząca zespołów rockowych. Poznajemy tutaj dalsze losy bohaterów, dowiadujemy się, z czym muszą się zmagać i jak sobie radzą w danej sytuacji. 

 

Główna bohaterka - Aurora Black, jest wokalistką zespołu Black Nights. Po powtarzających się cyklicznie mocno zakrapianych imprezach, postanawia wprowadzić wiele zmian w swoim w życiu. W tym celu rezygnuje z picia alkoholu oraz zażywania narkotyków. I choć jest to dla niej niebywale trudne, powoli odnajduje się w nowej sytuacji. Ma świetnego terapeutę, przyjaciół, którzy zawsze ją wspierają i ukochanego mężczyznę. - Vale'a. Wszystko świetnie się układa, jednak dziewczyna jest pełna obaw. Zbliża się trasa koncertowa, podczas której Aurora zostanie wystawiona na nie lada próbę. Boi się tego, czy uda się utrzymać w dalszym ciągu to, co z takim trudem zbudowała do tej pory. Czy pokona swoje słabości ? Czy wytrwa w postawionych sobie celach ? Na kogo będzie mogła liczyć w trudnych sytuacjach ? Czy zakrapiane imprezy na nowo pojawią się w życiu Aurory ? Na te pytania znajdziecie odpowiedzi podczas czytania tej części.

 

Lubię pozycje, w których dużo się dzieje i szybko się czyta. Dzięki temu stale jestem ciekawa, co będzie dalej i nawet nie wiem kiedy przerzucam kolejne strony. Ciekawa historia, która ma wiele wątków i ciągle coś do odkrycia. Autorka przedstawia nam nieco bliżej życie muzyków oraz to z jakimi problemami muszą się mierzyć. Dzięki temu, możemy lepiej poznać świat show biznesu. Pisarka ma lekki i przyjemny styl. Potrafi zachęcić czytelnika do tego, by sięgnął po kolejne części serii. Oprócz ciekawej historii rockowej, znajdziemy też sceny erotyczne. Są one napisane ze smakiem i nie wpływają negatywnie na odbiór powieści. Muszę też przyznać, że Autorka bardzo mnie zaskoczyła i zaintrygowała zakończeniem. Nie spodziewałam się tego. Końcówka wywarła na mnie ogromny smutek i niedowierzanie. Dlaczego ? O tym musicie przekonać się sami. Ze swojej strony, mogę jedynie powiedzieć, że teraz jestem jeszcze bardziej ciekawa kolejnej części, bo zastanawiam się, co będzie dalej. Jestem poruszona i jednocześnie bardzo zadowolona z tej lektury. Pozycja idealna na wieczór, zarówno przy lampce wina czy kubku z  gorącym kakao. Dziękuję Wydawnictwo WasPos za egzemplarz do recenzji. Zachęcam Was do lektury i przyznaję 9 ?????????/10 punktów.

 

Tagi:

Zobacz opinie o książce Black Nights. Tom 1. Część 2

Kup książkę Black Nights. Tom 1. Część 2

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Black nights
E. J. Arosh0
Okładka ksiązki - Black nights

Aurora Black jest gwiazdą rocka. Prawdopodobnie powinna być szczęśliwa i wdzięczna, bo nie każdemu udaje się utrzymać na wyboistej drodze do wiecznej sławy...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Więcej niż zło
Ewelina Stefańska
Więcej niż zło
Dlaczego mnie zabiłaś?
Andrzej Marek Grabowski
Dlaczego mnie zabiłaś?
Znajda
Katarzyna Kielecka
Znajda
Noc sów. Opowieści z lasu
Jacek Karczewski
Noc sów. Opowieści z lasu
Las znikających gwiazd
Kristin Harmel
Las znikających gwiazd
Gorath. Uderz pierwszy
Janusz Stankiewicz
Gorath. Uderz pierwszy
Kacper
Gabriela Gargaś ;
Kacper
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy