Blade

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021-03-24
Kategoria: Romans
ISBN: 9788381785082
Liczba stron: 219
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: Paulina Grudzińska
Tom 1 cyklu Storm Riders MC

Ocena: 4.2 (5 głosów)

Poznajemy życie Blade'a które kręci się wokół klubu motocyklowego. Wokół siebie ma mnóstwo braci oraz panienek zawsze chętnych. Nie chciał zmieniać nic w swoim życiu ale obietnice która przyjął musiał spełnić. I postanowił sobie ze nic nie stanie mu na drodze. Jeden z nich zginął i zostawił swoją siostrę pod opieką właśnie jego. Nie wiedział dlaczego on i nie miał na to ochoty ale musiał wykonać zadanie.

Connie żyła w strachu. Po śmierci brata została sama z długami które zrobił jej ojciec. Została bez domu. A mężczyźni którym ojciec był winien kupę siana postanowili udowodnić dziewczynie że z nimi się nie zadziera. Wystarszyli ją tak porządnie ze bała się kolejno spotykanych mężczyzn. A skorupę która przebrała wiedziała że nikt nie jest w stanie złamać.

Kiedy ta dwójka spotyka się po raz pierwszy czuć iskry. Znając styl autorki wiedziałam że mogę się tutaj spodziewać wszystkiego. I nie zawiodłam się. Akcja była tak dobra że książkę przeczytałam w jedno południe. Bohaterzy idealnie wykreowani z charakterem.
Idealnie stworzony klub.
Bohaterów troszeczkę tutaj mamy ale nie idzie się w tym pogubić. Autorka przedstawia każdego po kolei i powoli. Przez co w głowie pamięta się jaką rolę kto pełni. Ognia tutaj było wiele. Przez niespodziewane momenty do ognia w sypialni.
Erotyki tutaj nie zabrakło ale idealnie się ona wkomponowała w całość.
Męska postac ani przez moment nie straciła mocnej postawy i został taki do końca książki. A dziewczyna schowana w swojej skorupie powolutku z niej wychodzi i również super to było przedstawione.
Moim zdaniem kolejna znakomita książka która wyszła z pod pióra autorki. I zdecydowanie będę czekała na kolejne tomy.

Tagi:

Kup książkę Blade

REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Blade
Inne książki autora
Grzeszne strony namiętności
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Grzeszne strony namiętności

Sześć gorących historii, które rozgrzeją cię w niejeden zimny wieczór... Przypadkowe spotkanie, niechciane towarzystwo na biwaku czy nawet...

Pokusa gangstera
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Pokusa gangstera

Czwarty tom serii mafijnej, która podbiła listy bestsellerów w Polsce! „Wspiąłem się po szczeblach w tym światku mafijnym i nikt nie...

Zobacz wszystkie książki tego autora