Buntownik

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-04-20
Kategoria: Romans
ISBN: 9788328722088
Liczba stron: 320
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: MrsBookBook

Ocena: 5 (7 głosów)

Aria już, jako kobieta wróciła z Francji. Jednak cały czas uważana jest przez swojego brata Huntera, za małą dziewczynkę. A ona ma już tego dosyć, zwłaszcza że podoba jej się przyjaciel brata, czyli Ash. Lecz by nie było tak łatwo coś zaczyna ją również ciągnąć w stronę Miltona, który w przeszłości był największym wrogiem Huntera. Jej starszy brat chcąc szczęścia swej siostry zabronił swoim kumplom zbliżać się do Arii.


Milton po zagrzebaniu topora wojennego z Hunterem, zostaje jednym z jego przyjaciół i całą paczką mieszkają w jednym domu. To właśnie tam często widuje Arię i niemal nosi go, gdy widzi ją razem z Ashem. Młody mężczyzna skrywa też sekret, który skrywa niemal przed wszystkim, bo wie jak byłby odebrany. Jednak ma dylemat czy zawalczyć o kobietę i ryzykować przyjaźń, a może odpuścić?


Kogo wybierze Aria? A może, kto ją wybierze? Czy mimo ostrzeżeń Huntera, któryś z chłopaków zaryzykuje?


Przyznam, że autorka trochę kazała nam poczekać na drugi tom z tej serii. Aż musiałam sobie trochę odświeżyć, o czym była część pierwsza, ale wystarczył tylko opis i już sobie wszystko przypomniałam.


Autorka nie raz zaskoczyła mnie w tej książce. Świetnie wykreowani byli również bohaterowie. Milton był chyba najbardziej odpowiedzialnym bohaterem w tej książce oczywiście po za głównymi bohaterami części pierwszej, którzy tu również się pojawiają, czyli Hunter i Liv. Ash do Arii nie czuł nic chodziło mu głównie o odegranie się na kimś innym. Miałam trochę problem z główną bohaterką, ale doszłam do wniosku, że w końcu to młoda dziewczyna jeszcze ma fiu-bziu w głowie i temu nie może się zdecydować. Zazwyczaj to mężczyźni skaczą z kwiatka na kwiatek, a tu mamy Arię, która raz chce być z Ashem a zaraz jednak z Miltonem.


Książkę czyta się bardzo szybko i przyjemnie. Jest to świetna historia by oderwać się od swoich problemów. Mi przeczytanie książki zajęłoby znacznie mniej czasu jednak czytałam ją w okresie świątecznym i na kilka dni musiałam ją odłożyć by zająć się sprzątaniem i gotowaniem, ale gdyby nie to maksymalnie zajęłaby mi dwa dni.


Jeśli jeszcze nie czytaliście książek autorki to gorąco polecam. Tę historię można śmiało czytać bez znajomości części pierwszej. W tomie pierwszym dokładniej poznacie historię Liv i Huntera. Lecz gwarantuje, jeśli poznacie w pierwszej kolejności drugi tom to zapragniecie poznać też i pierwszy.

Tagi: Romans współczesny

Zobacz opinie o książce Buntownik

Kup książkę Buntownik

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Glow and Shadow. Walka o marzenia
Ana Rose0
Okładka ksiązki - Glow and Shadow. Walka o marzenia

"Była jak światełko w tunelu. Wyrywające mnie z ciemności” Ava przyjeżdża do LA z zamiarem spełnienia swoich marzeń. Dostaje się do drużyny...

Wojownik
Ana Rose0
Okładka ksiązki - Wojownik

Trzecia część serii ,,Grzeszni", opowiadająca o grupie przyjaciół z Miami. Prawdziwe uczucia, namiętny romans i walka z niebezpiecznym przeciwnikiem, czyli...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Tylko to, co ważne
Agnieszka Stec-Kotasińska
Tylko to, co ważne
Odrodzone królestwo
Elżbieta Cherezińska
Odrodzone królestwo
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Hotel spełnionych marzeń
Justyna Drzewicka
Hotel spełnionych marzeń
Moc Amelki
Barbara Gawryluk
Moc Amelki
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy