reklama

Cień judasza

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 2021-03-16
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788382021523
Liczba stron: 368
Dodał/a opinię: lukrecja84

Ocena: 5 (7 głosów)

„CIEŃ JUDASZA”

Anna Kusiak Wydawnictwo Zysk i S-ka

Bardzo dobry kryminał, a może nawet thriller.
Dwie 18 letnie kuzynki Klaudia i Aneta dobrze się bawią na wiejskim festynie. Tylko jena z nich wraca do domu. Po kilku dniach zostają znalezione zwłoki Anety. Co się stało? Czy to było samobójstwo, czy raczej morderstwo? Po 10 latach Klaudia wraca do rodzinnego domu. Zaczyna odgrzebywać sprawę śmierci swojej ukochanej kuzynki. Tym sposobem kręci na siebie bat. Komuś zależy na tym, żeby prawda nigdy nie ujrzała światła dziennego. Sprawa za kilka dni ma się przedawnić.
Powieść czytałam z zapartym tchem. Nie mogłam doczekać się, kiedy poznam prawdę o prawdziwej przyczynie śmierci dziewczyny. Razem z Klaudią przeżywałam każdy postęp w jej prywatnym śledztwie. Ja już znam prawdę i cały czas jestem w szoku. To nigdy nie powinno się wydarzyć.
Wielkie brawa dla głównej bohaterki za to, że chciała poznać prawdę. Zrobiła więcej niż policja 10 lat wcześniej. Polubiłam główną bohaterkę. Wy na pewno też ją polubicie.
Czytając tą powieść ani razu się nie nudziłam. Czytasz i żyjesz w ciągłym napięciu, co jeszcze może się zdarzyć.
Wartka akcja, dobrze wymyślona fabuła oraz wspaniała bohaterka sprawiają, że książkę czyta się jednym tchem. Uważam, że powieść „Cień Judasza” jest godna polecenia.
Wielkie brawa dla autorki

Tagi:

Kup książkę Cień judasza

REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Cień judasza