Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie

Wydawnictwo: Agora
Data wydania: 2021-02-10
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788326836442
Liczba stron: 256
Dodał/a opinię: Ewa Lubera

Ocena: 4.85 (13 głosów)

Nie znałam wcześniej Autorki, ale już po tym naszym pierwszym spotkaniu bez wątpienia mogę stwierdzić, że jest to kobieta bardzo oczytana, o wielu zainteresowaniach. Autorka cytuje wiele osób, odnosi się zarówno do wierszy, filmów, seriali, muzyki, do prac innych. Dlaczego więc do mnie w żaden sposób nie przemówiła? Początek zapowiadał się nawet dobrze. Opis różnych typów kobiecej osobowości. W każdej mogłam odnaleźć cząstkę siebie. Kolejne części jednak nic dla mnie nie wniosły. Ciężko było mi doczytać do końca, ciężko było mi się skupić na tym co czytam. Jakoś mi się nie kleiło to wszystko. Ale wydanie książki piękne.

Tagi: Samodzielne rozwiązywanie problemów i rozwój osobisty

Zobacz opinie o książce Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie

Kup książkę Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Tkanka
Natalia de Barbaro0
Okładka ksiązki - Tkanka

,,Poezja Natalii de Barbaro zajmuje na tle dzisiejszej nowej poezji polskiej miejsce zupełnie osobne -- i wysokie. Tkanka to zbiór - zbiór precyzyjnie...

Dojść do głosu. Radykalnie praktyczny przewodnik po kampanii wyborczej.
Natalia de Barbaro0
Okładka ksiązki - Dojść do głosu. Radykalnie praktyczny przewodnik po kampanii wyborczej.

Psycholog i specjalistka od marketingu politycznego pokazuje kulisy kampanii wyborczej i udowadnia, że polityka może być etyczna. Przedstawia mechanizmy...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

To, co robimy ze strachu, oddala nas od siebie. Oddaje reżyserię naszego życia Surowej Komisji, która patrzy na nas chłodnym okiem. To, co w nas żywe i ciepłe, zamarza pod jej wzrokiem.


Więcej

W moim doświadczeniu ten ruch – przemiana strachu w jakiś rodzaj miłości do siebie – nie jest jednorazowy. Nie ma fanfar, nie ma mety, wyraźnego happy endu. Ten ruch domaga się praktyki, uważności, pielęgnowania więzi z samą sobą – codziennie. Ale powtarzany sprawia, że jesteśmy – dzień za dniem – bliżej siebie i że nasze życie staje się bardziej nasze.


Więcej
Więcej cytatów z tej książki
Reklamy