Czyjaś córka

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2020-02-04
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788381692328
Liczba stron: 456
Tytuł oryginału: SOMEBODY'S DAUGHTER
Dodał/a opinię: KarkaReads

Ocena: 5.17 (6 głosów)

“Jest taki ktoś… (...). Nauczyciel muzyki w jej szkole. Dziwny człowiek. Chyba mu się podobała. W taki chorobliwy sposób”.

Michael ma świetną pracę, kochającą żonę i piękny dom. On i jego żona starają się o dziecko. Pewnego dnia przed ich drzwiami pojawia się była żona Michaela - Erica. Kobieta informuje go, że ma córkę, która kilka godzin wcześniej zaginęła. Michael nie wie czy to prawda, ale rusza razem ze swoją byłą żoną na poszukiwanie dziecka. 

Angela - obecna żona mężczyzny martwi się o męża, boi się w co tym razem wplącze go jego była żona. Kobieta zaczyna swoje własne śledztwo i odkrywa szokujące fakty z życia Eriki.

Akcja “Czyjejś córki” i śledztwo w niej opisane trwają dwanaście godzin. W ciągu tych dwunastu godzin główni bohaterowie muszą zdecydować komu mogą zaufać i kto mówi prawdę. Historia poszukiwań małej Felicity ma wiele zwrotów akcji. Na początku “Czyjaś córka” trochę przypominała mi fabułę “Szóstego piętra”, jednak na szczęście te historie wydają się tylko troszeczkę podobne. Erika, zdesperowana matka, zrobi wszystko, żeby odzyskać porwane dziecko. Trochę denerwowała mnie postać Michaela, który moim zdaniem nie mógł się zdecydować która z kobiet jest dla niego najważniejsza. Jednocześnie jestem pełna podziwu, że nie wiedząc czy to jego córka postanowił pomóc byłej żonie. “Czyjaś córka” to historia śledztwa pełnego tajemnic i zwrotów akcji. Czy uda się uratować Felicity? Czy to córka Michaela? Sprawdźcie !

Tagi:

Kup książkę Czyjaś córka

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Czyjaś córka
Recenzje miesiąca
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Małgorzata Musierowicz, Emilia Kiereś
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Winne
Jarosław Czechowicz
Winne
Złoty dukat
Grażyna Bąkiewicz
Złoty dukat
Gruzińskie wino
Anna Pilip
Gruzińskie wino
Trzeci etap
Katarzyna Ryrych
Trzeci etap
Po prostu Mama
Renata Piątkowska
Po prostu Mama
Polscy szpiedzy 2
Sławomir Koper
Polscy szpiedzy 2
Dzieci żółtej gwiazdy
Mario Escobar;
Dzieci żółtej gwiazdy
Pokaż wszystkie recenzje