Dama

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2022-11-17
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788382952087
Liczba stron: 328
Dodał/a opinię: Booki_Eci

Ocena: 5.25 (4 głosów)

Po skończeniu ,,Króla" nie spodziewałam się, że ta seria tak mnie wciągnie. ,,As" dał mi to czego brakowało mi w tomie pierwszym. 

,,Dama" nie zostawia jeńców! 

 

Trzeci tom tetralogii ,,Anna Maria Kier" to kolejna odsłona naszej kobiecej agencji detektywistycznej. To też szansa na rozwikłanie życiowych zagadek naszej tytułowej bohaterki. To wręcz niesamowite z jaką lekkością autorka przeplata zawodowe sprawy Anki i Wandy z prywatnym życiem naszych bohaterek. 

 

Agencja dostaje kolejne zlecenie. Sprawa dotyczy zaginięcia czteroletniej dziewczynki, które miało miejsce 6 lat wcześniej. Jeden sygnał, jeden mały trop sprawia, że do naszych detektywów zgłasza się zrozpaczona matka. Sprawa wydaje się nie do rozwiązania...a w tym czasie dochodzi do zniknięcia kolejnego dziecka. 

 

Niesamowicie podoba mi się sposób pracy Anny i Wandy - to w jaki sposób się uzupełniają i jaka przyjaźń zrodziła się między nimi wróży naprawdę świetlaną, zawodową przyszłość. Autorka naprawdę miała konkretny plan tworząc tę tetralogię - spójność w wątku obyczajowym, płynne przejścia pomiędzy kolejnymi tomami i poznawanie tajemnic zatartych przez minione dekady jest idealnym uzupełnieniem działań agencji. Z każdą stroną, z każdym słowem chciałabym więcej. Im dalej w las tym więcej emocji przeszywających na wskroś. Nieuchronnie zbliżamy się do końca tej serii, wyczuwam, że ,,Walet" będzie idealnym jej zwieńczeniem. 

Tagi:

Zobacz opinie o książce Dama

Kup książkę Dama

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Tysiąc
Dagmara Andryka0
Okładka ksiązki - Tysiąc

W wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności Marta Witecka zatrzymuje się w nieznanym miasteczku. Postanawia wykorzystać sytuację, by zwiedzić okolice...

As
Dagmara Andryka0
Okładka ksiązki - As

Anna Maria Kier, była warszawska policjantka stopniowo odkrywająca swoją niebezpieczną rodzinną historię, i Wanda Lechicka, specjalistka od cyberprzestępczości...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Katarzyna Wasilkowska
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Alina. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Alina. Wnuczka wariatki
Dolina przebudzenia
Anna Olszewska
Dolina przebudzenia
Świąteczna narzeczona
Paulina Kozłowska
Świąteczna narzeczona
Wyśnione szczęście
Kristin Hannah
Wyśnione szczęście
Szczęściarz
Marta Dębowska
 Szczęściarz
Lustrzane serce
Anna Purowska
Lustrzane serce
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy