reklama

Doktor Seks

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2021-02-24
Kategoria: Romans
ISBN: 9788381953917
Liczba stron: 384
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Ocena: 6 (1 głosów)

♥?♥RECENZJA♥?♥

„Seks w każdej z jego postaci, nawet tych najbardzej udziwnionych, powinien być zabawą, zwłaszcza jeśli godzą się na nią dwie dorosłe osoby. Gorzej, jeśli tylko jedna strona chce czegoś, co dla drugiej wydaje się odrażające....Wtedy serdecznie witam na mojej kozetce.”

Wiecie co lubię w książkach Soni Rosy? Bezkompromisowość. Tak po prostu. To już czwarta książka tej autorki, którą miałam okazję przeczytać i znowu wciągnęła mnie bez reszty i pozostawiła z wieloma przemyśleniami.

Robert Koch jest zabójczo przystojnym i bogatym seksuologiem. Codziennie na jego kozetce, swoje problemy natury seksualnej „wylewają” zarówno kobiety jak i mężczyźni, w rożnym wieku, o różnych poglądach, dewiacjach, zainteresowaniach i zaburzeniach.
Ilona, śliczna brunetka, prawniczka, która właśnie uwolniła się z bardzo toksycznego związku, wyrywa facetów na „jednorazowe tournée” gdzie się da, w pogoni za przyjemnością i orgazmami, próbując tym samym zagłuszyć samotność. Na jednej z imprez, to właśnie z seksownym „doktorkiem” w garażu, na masce auta gospodarzy, udaje jej szybko zaspokoić ich oboje, po czym znikają sobie z oczu.
Robert wysłuchując seksualnych problemów pacjentów, nieustająco myśli o bezpruderyjnej i seksownej brunetce, a nawet w swoich niezobowiązujących kochankach wciąż widzi nieznajomą z garażu.
Ilona natomiast bez skrępowania wyrywa kolejnych napaleńców na jedną noc, ale myślami krąży wokół przystojnego faceta z tego samego garażu.
A może to Miłość od przyjemności ....pierwszego ... tzn wejrzenia?
Cóż... to się dopiero okaże jak się znowu przypadkiem spotkają.

Książka, oprócz poruszonych wielu poważnych i zaskakujących, czasem odrażających tematów, okraszona jest masą pikantnych scen i seksownych opisów, ale równocześnie jest pełna humoru i groteskowych dialogów ( przyjaciółka Ilony to jest dopiero numer stulecia ? ). O Oldze można by było wręcz napisać oddzielną książkę i na pewno znalazła by rzeszę czytelników zainteresowanych jej perypetiami, zakupami i jakże lekkim prowadzeniem się.
Pomimo swoich prawie czterystu stron, książka jest tak wciągająca, że czyta się ją bardzo szybko i przyjemnie ♥

Tagi: Romans erotyczny

Kup książkę Doktor Seks

REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Doktor Seks
Inne książki autora
Hotel 69
Sonia Rosa0
Okładka ksiązki - Hotel 69

Jakie tajemnice skrywają hotelowe apartamenty? Goście, którzy opłacili pokój, nie zawsze grzecznie idą spać... W Hotelu 69 spotkasz miłość, nienawiść...

Nimfomanka
Sonia Rosa0
Okładka ksiązki - Nimfomanka

"Przygryzam usta i rozglądam się nerwowo. Pragnienie seksu robi się tak przemożne, że z trudem oddycham. Jakby coś usiadło na mojej klatce piersiowej...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

„Seks w każdej z jego postaci, nawet tych najbardzej udziwnionych, powinien być zabawą, zwłaszcza jeśli godzą się na nią dwie dorosłe osoby. Gorzej, jeśli tylko jedna strona chce czegoś, co dla drugiej wydaje się odrażające....Wtedy serdecznie witam na mojej kozetce.”


Więcej