Dziewczyna mojego brata

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2017-09-27
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788380532816
Liczba stron: 300
Tytuł oryginału: The Wright Brother
Dodał/a opinię: anin891

Ocena: 4.17 (6 głosów)

Miałam ochotę na erotyk, weszłam w tę kategorię e-booków, patrzę: cała seria. No to sobie pomyślałam, że dopieszczę się za wsze czasy, zaczęłam czytać i... gdzie ta erotyka?
Miałam akurat potrzebę czytania czegoś mało wymagającego i tu się nie zawiodłam.
Czyta się fajnie, ale nie tego oczekiwałam po tej książce. Owszem, historia momentami zaskakuje, ma kilka wartkich zwrotów akcji, ale ja tam chciałam uprawiać seks razem z bohaterami - tego mi zabrakło.
Nie jest to lektora wyższych lotów, ale takiej nie oczekiwałam. Raczej wyrzuciłabym to w worek z dość płytką pisaniną. Dobre na odmóżdżenie i dla tych, którzy nie oczekują wysokiego poziomu. W każdym razie sięgnę po drugi tom, ale tylko temu, że nie jestem zdecydowana czy mi się ta książka podoba, czy nie, więc mam nadzieję, że w sumie wyjdzie to na plus.

Kup książkę Dziewczyna mojego brata

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Dziewczyna mojego brata
Inne książki autora
Dobry wybór
K.A. Linde0
Okładka ksiązki - Dobry wybór

Zakazany owoc kusi najbardziej. "Zawsze przestrzegam jednej zasady: nie łączyć spraw zawodowych z osobistymi." Kiedy po odniesionej kontuzji sportowej...

Spróbujmy jeszcze raz
K.A. Linde0
Okładka ksiązki - Spróbujmy jeszcze raz

Bardzo życiowa historia, o karierze, rodzinie, miłości, przyjaźni i wrogach. Przez sześć tygodni kochaliśmy się z Austinem Wrightem do szaleństwa i pozostało...

Zobacz wszystkie książki tego autora