Epi. Nie pozwól mi upaść

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-02-14
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788396024282
Liczba stron: 320
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Ocena: 6 (7 głosów)

 

Miłość, wsparcie, ból i koszmary z przeszłości.

 

W wieku 17lat, Lena musiała związać się na całe życie z Epi, chorobą, która zabrała jej przyjaciół, chłopaka, wolność i prawdziwą siebie. W okresie rozpaczy i buntu przeciwko takiemu losowi, pomaga jej korespondencyjny przyjaciel Kai. Dziewczyna stara się żyć normalnie studiuje na ASP, kocha malować i zapartym tchem czyta książkę pisaną przez Kaia.

 

Równocześnie poznajemy Alka - bad boy, właściciel renomowanego studia tatuażu, na codzień niestroniący od jednorazowych przygód z pięknymi kobietami. Obarczony  mrocznymi i bolesnymi wspomnieniami z przeszłości, o których nawet jego najbliżsi przyjaciele nie mają pojęcia, a które nieustająco, prześladują go, każdego dnia. Tylko jedno pokrewna dusza, potrafi go zrozumieć i wspierać na każdym kroku jego walki z godzeniem się z demonami przeszłości.

 

Przypadkowe poznanie się tych dwoje sprawia, że ich świat staje na głowie. 

Lena, oczarowana Alkiem, od pierwszej chwili, nie spodziewa się nawet w najmniejszym stopniu, jak potoczą się od teraz ich losy.

 

Alek, którego to spotkanie z nią, zszokowało i wręcz poraziło, totalnie zmienia jego życie i wcześniejsze ,,prowadzenie się". 

 

Niestety, zbiegiem okoliczności jest to, że poznanie Alka, powoduje utratę wieloletniego mailowego przyjaciela, co ogromnie zasmuca dziewczynę, ale czy na pewno go straciła? 

Czy może od teraz okaże się jej bliższy niż myśłała?

 

Na pierwszy plan w tej historii wysuwa się niesamowita relacja, między dwojgiem ludzi, którzy nigdy nie widzieli się na oczy, ba nawet ze sobą nigdy nie rozmawiali, ale bliskość, przywiązanie i wsparcie, powoduje, że są sobie oddani, a przede wszystkim są sobą wzajemnie zafascynowani. Chociaż, dużo dowiadujemy się o epilepsji, i sposobach pomocy osobom ją dotkniętych, w przypadku ataku, to głównym wątkiem jest uczucie pomiędzy dwojgiem ludzi, rodzące się ,,on line". 

 

Nie należy zapomnieć o mroczniejszych stronach tej historii, jakimi są alkoholizm, przemoc domowa i sposoby na radzenie sobie z tym okrucieństwem, członków rodziny. Znajdziecie też, niemało gwary śląskiej, ponieważ przewspaniała babcia naszego bohatera, to rodowita Ślązaczka. 

 

To moje pierwsze spotkanie z autorką, ale od pierwszych stron, spodobał mi się jej, na prawdę fajny styl pisania. 

Świetnie wykreowani i tak bardzo  różnorodni bohaterowie. Ostre słowa, pikantne momenty, wkomponowane w całość, ale też trudne i poważne tematy, poruszone w tej książce, tworzą wspaniałą fabułę.

Gorąco polecam !

Tagi: epilepsja padaczka zmagania z chorobą alkoholizm rumunia

Zobacz opinie o książce Epi. Nie pozwól mi upaść

Kup książkę Epi. Nie pozwól mi upaść

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Krew nowych Bogów
Katarzyna Wycisk0
Okładka ksiązki - Krew nowych Bogów

Tysiące lat temu Wielka Wojna zniszczyła Alaris. Większość rasy ludzkiej zginęła, a ci, którzy przeżyli, zamieszkali w Gnieździe - osadzie zbudowanej przez...

Falcon. Na ścieżce kłamstw
Katarzyna Wycisk0
Okładka ksiązki - Falcon. Na ścieżce kłamstw

Kiedy całe życie nagle się zmienia, a wszystko, co do tej pory znaliśmy okazuje się być wielkim kłamstwem. Byli niczym maszyny, marionetki spełniające...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Żony Konstancina
Ewelina Ślotała
Żony Konstancina
Potknięcia miłości
Anna Wojtkowska-Witala ;
Potknięcia miłości
Znajda
Katarzyna Kielecka
Znajda
Las znikających gwiazd
Kristin Harmel
Las znikających gwiazd
Kacper
Gabriela Gargaś ;
Kacper
Baśniowa opowieść
Stephen King
Baśniowa opowieść
Gdzie śpiewają raki
Delia Owens
Gdzie śpiewają raki
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy