Fallen Saint

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-06-16
Kategoria: Romans
ISBN: 9788366890268
Liczba stron: 384
Tytuł oryginału: Fallen Saint. All The Pretty Things
Dodał/a opinię: zamknietawksiazk
Tom 2 cyklu All The Pretty Things

Ocena: 4.5 (4 głosów)

Druga część serii „All The Pretty Things” to kontynuacja historii Willow i Sainta. Dziewczyna po raz kolejny doświadcza horroru, w jaki zamieniło się jej życie. Tym razem nawet Saint nie ma nad niczym kontroli. Oboje będą musieli walczyć o wolność, w wojnie, w której bronią jest manipulacja i brak skrupułów.

Książka jest jeszcze bardziej wciągająca od poprzedniej części. Pochłania się ją jednym tchem i po prostu nie da się jej odłożyć na bok. Historia Willow i Sainta jest chora, brutalna i szokująca, ale ma w sobie coś uzależniającego. Bardzo podobała mi się nieschematyczna fabuła książki. Za nic nie dało się przewidzieć w jakim kierunku odwróci się jej akcja.

Główni bohaterowie znajdują się w beznadziejnej sytuacji i żeby przetrwać, są zmuszeni do podejmowania kontrowersyjnych decyzji. Często kierują się emocjami, a nie logiką i to naraża ich na jeszcze większe niebezpieczeństwo. W pewnych momentach nie mogłam zrozumieć ich postępowania i siedziałam jak na szpilkach czekając aż stanie się coś złego.

„Fallen Saint” z pewnością nie jest książką dla każdego. Jeśli lubicie pokręcone i brutalne historie to musicie się nią zainteresować. Ja czytałam ją z zapartym tchem i już nie mogę doczekać się kolejnego tomu. Bardzo polecam!

Tagi: Tylko dla dorosłych

Zobacz opinie o książce Fallen Saint

Kup książkę Fallen Saint

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Forever my Saint
Monica James0
Okładka ksiązki - Forever my Saint

Dla jednych był demonem, dla niej - zbawicielem. Nadszedł czas, by odpłaciła mu tym samym. Cała nadzieja była stracona, dopóki Zoey Hennessy nie...

Bad Saint
Monica James0
Okładka ksiązki - Bad Saint

,,Bad Saint", pierwszy tom trylogii Moniki James, uzależnia i przyspiesza bicie serca. Mroczna sieć zależności między ofiarą a porywaczem została utkana...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Reklamy