Fatalne kłamstwo

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-03-24
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788328716193
Liczba stron: 304
Tytuł oryginału: The Three Women
Dodał/a opinię: mamausza

Ocena: 4.29 (14 głosów)

Beth, Megan i Joanne spotykają się na uniwersytecie i od tego momentu stają się najlepszymi przyjaciółkami. Aby uczcić ukończenie szkoły, postanawiają spędzić noc w domku, zjeść, napić się i dobrze się bawić. Jednak ta noc nie kończy się tak jak planowały, a tajemnica jak i dramatyczne wydarzenia powodują, że już nic nie będzie takie samo. Ta noc ma ogromy wpływ na ich wybory i decyzje oraz jest swoistym katalizatorem określającym ich przyszłość. Beth niechcący wyjawia narzeczonej Megan ich tajemnicę z przeszłości co nieuchronnie prowadzi do katastrofy. Nie mając innego wyjścia Megan decyduje wyznać prawdę zarówno swojej narzeczonej ale także przyjaciółkom powoduje powstanie prawdziwego efektu domina, którego nie byliśmy w stanie przewidzieć.
Miały byś swoimi najlepszymi przyjaciółkami, miały się wspierać ale okazuje się że nie potrafiły ze sobą rozmawiać co prowadziło do kolejnych kłamstw i tajemnic. Co się wydarzyło naprawdę? Czy prawda je wyzwoli? A może doprowadzi do kolejnej tragedii?

"Fatalne kłamstwo” to niesamowity, dobrze napisany oraz misternie zaplanowany thriller psychologiczny, w którym kolejne elementy były stopniowo odrywane, aż wszystkie sekrety i kłamstwa ujrzały światło dzienne. Narracja z punktu widzenia każdej z bohaterek dodatkowo pozwala nam poznać wydarzenia i myśli przyjaciółek. To również historia przyjaźni, która może zmienić całe życie. Liczne zwroty akcji oraz lekki styl autorki powodował, iż ciężko było się od nie oderwać, a chęć dowiedzenia się co będzie dalej rosła z każdą stroną. Zdecydowanie Wam ją polecam

Tagi: Thrillery i suspens

Kup książkę Fatalne kłamstwo

REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Fatalne kłamstwo