Free Birds

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-01-27
Kategoria: Romans
ISBN: 9788366718289
Liczba stron: 336
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: Edyta Giersz

Ocena: 5 (10 głosów)

Pierwsze wrażenie podczas czytania „Free Birds”? Przecież to takie nie w stylu autorki. Czy to minus? Absolutnie nie! Miałam okazję poznać Emilię z nieco innej, łagodniejszej strony, i jestem absolutnie zakochana w tej historii. Poruszyła mnie, i dostarczyła mnóstwa emocji na zupełnie innym poziomie niż seria z Weroniką Kardasz, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że naprawdę jest dobra w tym co robi.

„Free Birds” zawiera w sobie mnóstwo scen wypełnionych bólem, nadzieją i miłością. Słowa w tej książce po prostu płyną, prowadząc nas do gorącego Los Angeles. Bez żadnego problemu autorka sprawiła, że wizualizowałam sobie każde miejsce, w którym znaleźli się bohaterowie i było to niesamowite! Historia Caroline i Alexa jest zabawna, romantyczna, chwilami rozdzierająca serce, gniewna ale i podnosząca na duchu. Czułam każdą emocję, kilka razy uroniłam łzę – dlatego, że byłam smutna, ale też i dlatego, że byłam szczęśliwa, ale wszystko to było takie „moje”. Ta książka idealnie wpasowała się w mój gust czytelniczy, dała mi znacznie więcej niż początkowo myślałam. Przekomarzanie się między bohaterami, chemia między nimi, były rewelacyjne, a ja nie mogłam się nimi wystarczająco nacieszyć. Chwilami łapałam się na tym, że mówię: awww, kocham Alexa!, by za chwilę chcieć mocno nim potrząsnąć. I to świadczy dokładnie o tym, że bohaterowie nie są idealni, popełniają błędy, przez co nie potrafimy przejść wobec tego co się dzieje obojętnie, pozostawiając nasze emocje gdzieś z boku.

Z pewnością jeszcze nie raz wrócę do tej historii, rozkoszując się tym wszystkim na nowo. Jeśli lubicie romanse z seksownymi muzykami, których pragniecie mieć w swoim życiu, „Free Birds” jest dla was lekturą obowiązkową. Polecam!

Tagi: Przeznaczone dla kobiet i/lub dziewcząt

Zobacz opinie o książce Free Birds

Kup książkę Free Birds

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Przeznaczeni
Emilia Szelest0
Okładka ksiązki - Przeznaczeni

Czy przeszłość może mieć znaczenie? Adriana Wenberger wraca do Great Falls po śmiertelnym wypadku rodziców. Od tego momentu zaczynają ją dręczyć koszmary...

Ryzykowny wybór
Emilia Szelest0
Okładka ksiązki - Ryzykowny wybór

Ostatni tom bestsellerowej serii z Weroniką Kardasz Zemsta może być słodka albo wyjątkowo krwawa. Piekło staje otworem. Weronika jest gotowa zrobić...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

W tej kobiecie było coś, co sprawiało, że chciałem być dobry tylko dla niej. Pragnąłem jej szczęścia bardziej niż swojego.


Więcej
Recenzje miesiąca
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy