Gabriel

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2019-03-20
Kategoria: Romans
ISBN: 9788380756366
Liczba stron: 472
Tytuł oryginału: Moonlight Seduction
Dodał/a opinię: Flusz

Ocena: 5.33 (6 głosów)

Zaniedbałam ostatnio pisanie tutaj opinii. Goniłam strasznie w marcu z książkami, żeby sobie odbić 'straszny' luty, w którym to udało mi się przeczytać raptem 3 pozycje. No więc w marcu włączyłam turbo przyspieszenie i przeczytałam tych książek..... 20. Zdecydowanie pobiłam tym swoją 'życiówkę', kiedy to w zeszłym roku udało mi się przeczytać 16 książek w miesiącu.

Ale do rzeczy... Przez to, że tak goniłam, to nie pisałam opinii i teraz już gryzie mnie to w cztery litery, bo mam problem ze składnym przelaniem myśli, no ale spróbuję coś z siebie wykrzesać.

Pierwszy tom tego cyklu, bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Spodziewałam się najzwyklejszego, odmóżdżającego romansu, a dostałam obyczajowo kryminalną powieść z domieszką romansu i kilku wstawek rodem z erotyków. Dlatego wiedziałam, że ten cykl, to będzie coś co przeczytam w całości. Tom po tomie. Teraz padła kolej na Gabriela - "środkowego" z braci de Vincent i chyba najbardziej sympatycznego z całej trójki.

Nie zrozumcie mnie źle - Lucian też od razu podbił moje serce, ale jednak Gabriel miałby w prawdziwym świecie większe szanse 'faktycznie wpaść mi w oko'.

Nikki też nie była zła - charyzmatyczna, o ciętym języku i mimo swojej pozycji zawodowej, nie dająca sobą pomiatać. A w przypadku tego typu literatury, dobrze skonstruowana postać kobieca to połowa sukcesu!

Cieszę się, że ta 'obligatoryjna dramatyczna wstawka' (jak lubię nazywać wszelakie dramy w romansach), nie spowodowała we mnie chęci walenia głową w ścianę, z głupoty głównych bohaterów i w sumie cała ta sytuacja szybko się naprostowała.

Teraz nie mogę się już doczekać ostatniej części o Devlinie. Bo o ile Lucian i Gabriel faktycznie są postaciami, które od razu się lubi, tak Devlin? No tego kolesia nie trawię od pierwszego tomu i jestem BAAAAAAAARDZOOOOOOO ciekawa czy to się zmieni. Bo na chwilę obecną Devlin = gbur, snob, cham i idiota.... I serio nie widzę tego, że moja ocena w stosunku do niego miałaby się zmienić choćby o jotę... Ale jak już wiemy, ostatni tom ma się skupiać na Devlinie i.... Rosie - łowczyni duchów, okultystce i ogólnie baaaaardzo barwnej kobiecie. Oj czuję, że między tą dwójką będą szły iskry. I to nie tylko wzajemnego zainteresowania, ale docinków i irytacji :D

Pozostaje mi więc uzbroić się w cierpliwość (albo przeczytać ostatni tom w oryginale)

Tagi: Romans

Kup książkę Gabriel

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Gabriel
Inne książki autora
Co przyniesie wieczność
Jennifer L. Armentrout0
Okładka ksiązki - Co przyniesie wieczność

Dla niektórych cisza jest bronią, ale Mallory „Myszce” Dodge służy ona jako pancerz ochronny. W dzieciństwie nauczyła się, że lepiej jest zachować...

Onyks
Jennifer L. Armentrout0
Okładka ksiązki - Onyks

Departament Obrony przysłał swoich ludzi. Jeśli tylko dowiedzą się co potrafi Daemon i że jesteśmy połączeni, już jest po mnie. Podobnie jak i po nim....

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Zaczekaj na mnie
Monika Michalik;
Zaczekaj na mnie
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
Katastrofalny błąd
Iwona Wilmowska;
Katastrofalny błąd
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
Hotel Aurora
Emilia Teofila Nowak;
Hotel Aurora
Pokaż wszystkie recenzje