reklama

Gangsterska gra

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2021-03-29
Kategoria: Romans
ISBN: 9788366754171
Liczba stron: 300
Dodał/a opinię: Paulina Grudzińska

Ocena: 5 (12 głosów)

Poznajmey tutaj historie Maksymiliana który jako zastępca głowy mafijnej ma wybraną juz narzeczoną którą w najbliższym czasie musi poślubić. Dwie najważniejsze rodziny mafijne połączą się przez co Maks będzie głównym szefem mafii.

Erika która pracuje w klubie Maksa.
Początkująca pisarka. Która pisze romanse i dorabia na napiwkach.
Gdy szef poszukuje kogoś do sprzedawania dragow ochrona wpada na pomysł wysłania dziewczyny do niego. Ale on wpada na inny pomysł i chce dziewczynę wykorzystać do swoich seksualnych korzyści.

Tutaj nic nie jest przewidywalne.
Erika mocno wykreowana bohaterka jako silna i charakterna. Łatwo nie daje się omamac swojemu szefowi. Ale jest chwila słabości i wkracza w romans którego nie planowała.
Maksymilian pomimo roli dupka która miał na początku sprawił że bardzo go polubiłam. Pomimo Silnej posady nie stracił uczuć i do końca pomimo wszystko walczył.
Mafi turaj nie zabrakło idealnie przedstawione akcje i wydarzenia.
Jak zwykła dziewczyna wkracza przypadkowo w ten świat i jak się w nim odnajdzie. Pojawia się też postać Sergieja kuzyna Maksa który pragnie zajac jego miejsce i nie cofnie się przed niczym. Więc mamy niebezpieczeństwo i różne pomysły co tu dalej się wydarzy.

No dobra mafia mafia mafia jest wszędzie ale tutaj Autorka mnie zaskoczyła. Zdecydowanie nie udało mi się odgadnąć zakończenia. A tym bardziej przy epilogu zbierałam szczękę. Na prawdę to co tu się wydarzyło i w jaki sposób powstała ta historia jest zaskakująca.
Książkę czytało mi się bardzo szybko i z zaciekawieniem. Gdy odkładałam książkę myślami byłam ciągle w tej historii. Autorka stworzyła coś czym się żyje wraz z bohaterami.

Po tek książce mogę śmiało stwierdzić że po każda kolejna książkę autorki będę sięgać w ciemno.

Tagi:

Kup książkę Gangsterska gra

REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Gangsterska gra
Inne książki autora
Żar pocałunku
Dominika Smoleń0
Okładka ksiązki - Żar pocałunku

Wojtek jest skoczkiem narciarskim, któremu wydaje się, że w życiu ma już wszystko, tylko dlatego, że jest dobry w sporcie. W tym sezonie zimowym...

Leć, Motylku!
Dominika Smoleń0
Okładka ksiązki - Leć, Motylku!

Ludzie mówią, że anoreksję da się wyleczyć, ale Viktoria nie jest tego taka pewna. Chociaż od momentu zachorowania minęło już kilka lat, a psychiatra...