Gdy opadły emocje

Wydawnictwo: Szara Godzina
Data wydania: 2019-03-25
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 978-83-66201-21-7
Liczba stron: 240
Dodał/a opinię: mircia

Ocena: 4.78 (9 głosów)

Sięgnęłam po tę książkę z dużym zapałem, bo lubię od czasu do czasu sięgnąć po typowo kobiecą literaturę. Zazwyczaj ma ona działanie mocno odprężające, poprawiające nastrój i pobudzające pewne struny - być może u każdej z nas trochę inne, w zależności w jakim nastroju się to czyta. Poza tym podobnie jak główna bohaterka, w zeszłym roku obchodziłam 20-lecie swojej matury i moja klasa organizowała spotkanie absolwentów.
Niestety ta książka trochę mnie rozczarowała. Ogólnie pomysł fajny, spotkanie po latach osób, które widziały się ostatnio w okolicach matury. W tle jest jakaś tajemnica i dramat, który nieprędko jest czytelnikowi ujawniony. Czekałam na rozstrzygnięcia i rozwiązania zagadki. Nie chcę spoilerować, dlatego pominę dalszą część.
Podsumowując główni bohaterowie histeryczni i jacyś niepoukładani emocjonalnie, tak jakby nie widzieli się 20 lat temu, a nadal byli nastolatkami, którzy mają burzę hormonów, zachowania nieadekwatne do sytuacji, chyba mało realne w prawdziwym świecie. Dodatkowo prawie wszyscy są znudzeni swoim życiem. Cała książka to praktycznie opis imprezy od założenia szpilek i sukienki przez główną bohaterkę, rozmowy, rozmowy, rozmowy podczas imprezki i na koniec powrót do swojego życia po tej rozemocjonowanej wspomnieniami nocy. Nie trafiła do mnie, albo nie przeczytałam tego w dobrym momencie, chociaż jak już pisałam, bardzo lubię ten gatunek.
Niemniej dla fanek kobiecej literatury i duuuużych emocji, które przechodzą główni bohaterowie propozycja warta rozważenia.

Tagi: obyczajowe

Kup książkę Gdy opadły emocje

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Gdy opadły emocje
Inne książki autora
Gdy nadeszło życie
Aneta Krasińska; 0
Okładka ksiązki - Gdy nadeszło życie

Znajomi z liceum spotykają się na czterdziestych urodzinach Marceliny. Podczas imprezy jej przyjaciółka Magda trafia do szpitala. Koleżanki i partner...

Gdy powrócił spokój
Aneta Krasińska; 0
Okładka ksiązki - Gdy powrócił spokój

O spokoju marzy każde z trojga przyjaciół: Marcelina, Magda i Emil. Wszyscy zostali poturbowani przez los. Po wcześniejszych próbach Marceliny...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Wizna
Jacek Komuda
Wizna
Selfie z Toskanią
Monika B. Janowska;
Selfie z Toskanią
Dom sekretów
Natalia Bieniek
Dom sekretów
Magiczne skrzypce
Izabella Klebańska
Magiczne skrzypce
Zapach makadamii
Anna Wojtkowska-Witala
Zapach makadamii
Bezsenna
Lou Morgan
Bezsenna
Trzecia strona medalu
Dariusz Grochal
Trzecia strona medalu
Czwarta władza szóstej B
Adam Studziński;
Czwarta władza szóstej B
Drogi Edwardzie
Ann Napolitano
Drogi Edwardzie
Pokaż wszystkie recenzje