Gdzie jest Prezydent

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2019-01-30
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 978-83-240-5545-6
Liczba stron: 544
Dodał/a opinię: Merlinka

Ocena: 4.69 (13 głosów)

Kiedy tylko zobaczyłam w sieci informację, że taka książka będzie niedługo wydana od razu pomyślałam, że muszę ją mieć.

 


Tematyka ataków terrorystycznych nie jest nikomu obca, ja zaś zagłębiałam się w niej nieco bardziej pisząc kilka prac zaliczeniowych o podobnym charakterze. Nie będę ukrywała, że czytając blurb zaczęłam niespokojnie przebierać nogami, w oczekiwaniu na egzemlarz. Taką możliwość dał mi konkurs na LC, za co serdecznie dziękuję zarówno LubimyCzytac.pl oraz Wydawnictwu Znak :)

 


Nie miałam jeszcze okazji czytać nic Pana Pattersona, ale kto wie, po tej pozycji bardzo zachęcił mnie do sięgnięcia po swoje inne powieści. Na pewno ma u mnie zielone światło.

 


Bardzo cenię sobie książki, które kiedy rozpocznę zapraszają mnie do swojego świata i tracę kontakt z rzeczywistością. Niezbyt często mi się ostatnio to zdarza, gdyż nie trafiam na takie pozycje, przy których mogę dosłownie przepaść. Ogromną zaletą jest to, że bardzo szybko czyta się tę książkę, mimo objętości (535 stron) przeczytałam ją w dosłownie kilka dni, a moja doba jak wielu czytelników fajnie by było, gdyby w końcu się rozciągnęła! Krótkie rozdziały sprawiały, że pochłaniałam jeden za drugim z ulubionym tekstem każdego czytacza „jeszcze jeden rozdział i idę spać”... Po czym okazywało się, że jest już 2 w nocy i ops.

 


Akcja książki rozpoczyna się już od pierwszych stron i nie jest to akcja naciągana na siłę. Niesamowicie płynnie podróżujemy razem z Panem Prezydentem. Momentami miałam wrażenie, że towarzyszę mu w wyprawie i jestem tuż obok. Napięcie utrzymuje się dosłownie do ostatnich stron powieści, co w tym gatunku jest jak najbardziej w cenie.

 


Bill Clinton pozwolił nieco wejść w szeregi Białego Domu i pomóc czytelnikowi poznać działanie jednostek z otoczenia Prezydenta, CIA czy Secret Service. Z każdą minutą napięcie rośnie, czy dojdzie do zapowiedzianego ataku terrorystycznego i jak suma sumarum ostatecznie będzie on wyglądał, czy USA grozi śmiertelne niebezepieczeństwo? Czy Internet okaże się unicestwieniem zamiast wybawieniem? Napięcie rośnie przy kolejnych przeczytanych stronach, jednak na samym końcu otrzymujemy odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

 


Zachęcam, do przeczytania powieści, bo ja już wiem „Gdzie jest Prezydent” a czy Ty chcesz się dowiedzieć? Jak dla mnie naprawdę warto.

Kup książkę Gdzie jest Prezydent

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Gdzie jest Prezydent
Recenzje miesiąca
Tylko dla dorosłych
Nina Majewska-Brown
Tylko dla dorosłych
Pod naszym niebem
Sylwia Kubik
Pod naszym niebem
Ta, która musi umrzeć
David Lagercrantz
Ta, która musi umrzeć
Marzycielka
Katarzyna Michalak
Marzycielka
Ojciec, czyli o Pieronku
Szymon Wróbel
Ojciec, czyli o Pieronku
Coco i jej mała czarna sukienka
Annemarie Van Haeringen
Coco i jej mała czarna sukienka
Kolory pawich piór
Jojo Moyes;
Kolory pawich piór
Wariat na wolności. Autobiografia
Wojciech Eichelberger;
Wariat na wolności. Autobiografia
Pokaż wszystkie recenzje