Gruzińskie wino

Wydawnictwo: Lira
Data wydania: 2020-05-06
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 978-83-665-0317-5
Liczba stron: 368
Dodał/a opinię: Olga Kozłowska
Tom 1 cyklu Gruzińskie wino

Ocena: 4.5 (4 głosów)

„Gruzińskie wino” to wspaniała słodko-gorzka opowieść o przepięknym, ciężko doświadczonym kraju, o jego mieszkańcach (gdy brat musiał stanąć przeciwko bratu w wojnie domowej)... Bohaterką powieści jest Ana Starska - mama dwóch uroczych dziewczynek, kobieta po przejściach (rozwód), zakochana w wielokrotnie odwiedzanej Gruzji. W wyniku splotu wydarzeń, podczas służbowego pobytu w tym niezwykle gościnnym kraju, trafia do szpitala i...przepada - przepada w czekoladowo czarnych oczach pewnego przystojnego Gruzina ?

Jak to często bywa w takich sytuacjach - wokół Any zaczynają gromadzić się adoratorzy, a wyjątkowy temperament gruzińskich mężczyzn nie jest łatwy do poskromienia dla delikatnej Polki. Niestety okazuje się, że życie ma dla Any także mniej przyjemne niespodzianki - podczas jej pobytu za granicą, jej były mąż wraz z córeczkami uczestniczy w tragicznym wypadku samochodowym...

Ta książka to nie tylko fascynujący romans. Znajdziecie tu mnóstwo przemawiających do wyobraźni opisów przyrody oraz tak smakowitych opisów potraw, że jedyne co można wtedy zrobić, to wyjść z domu i udać się do najbliższej gruzińskiej knajpki, aby spróbować tej wyjątkowej kuchni ?

Jestem pewna, że czytając „Gruzińskie wino” na własne oczy przekonacie się jak wielką miłością do tego kraju pała Anna Pilip i że zarazicie się nią tak bardzo, że sami zapragniecie odwiedzić ten - tak bliski sercom Polaków - kraj.

Tagi: obyczajowe

Kup książkę Gruzińskie wino

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Gruzińskie wino
Inne książki autora
Powrót do Gruzji
Anna Pilip0
Okładka ksiązki - Powrót do Gruzji

Ana, Polka kierowana miłością do przystojnego gruzińskiego lekarza Giorgiego, po wielu perypetiach wraz z córkami przenosi się na stałe do Gruzji...

Zobacz wszystkie książki tego autora