Grzech Reeda

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-06-29
Kategoria: Romans
ISBN: 9788328721760
Liczba stron: 320
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: bookaholic-in-me
Tom 4 cyklu Sinners & Reapers

Ocena: 5.33 (12 głosów)

Wracamy do Prescott, by ponownie spotkać się z niepokornymi bikerami i kobietami, którym udało się ich ujarzmić. Teraz to one rozdają karty w tych relacjach i nie cofną się przed niczym, by zrealizować swoje szalone pomysły. Czas najwyższy by kolejny motocyklista poddał się uczuciom i odczuł na własnej skórze z czym zmagali się dotychczas jego bracia. Agnieszka Siepielska powraca w szczytowej formie i cóż, warto było tyle czekać!
Ellie znacząco naraziła się klubowi. Na tyle by jej życie było zagrożone, czego jest wyraźnie świadoma. Niechciana w klubie, a jednak odrobinę potrzebna, bo posiada wiedzę, która może okazać się pomocna. W domu rodzinnym też nie jest mile widziana, a jej stosunki z rodzicami pozostawiają wiele do życzenia. Jej całym życiem jest restauracja, którą jednocześnie kocha i nienawidzi. Samotność nieustannie puka do jej drzwi, a ona sama coraz mniej sensu widzi w nieustannej walce. Ellie o wszystko obwinia siebie i ma o sobie bardzo złe zdanie. Nie potrafi zawalczyć, gdy na szali widnieje jej dobro i stąd bierze się jej wiele niepowodzeń. Z uwagi na kiepskie doświadczenia z dzieciństwa, kolejne nieporozumienia z Reedem, które urosły do rangi niszczących ich relację, a także brak szczęścia w związkach uważa że nie zasługuje na jakąkolwiek miłość, po prostu nie jest jej warta. Czy uda się zmienić coś we wszystkich dręczących ją kwestiach ?
Reed to postać skomplikowana, głównie przez rozmaite uczucia, które nim targają. Z jednej strony chciałby się zaopiekować Ellie, poznać jej dorosła wersję, zbliżyć się do niej. Oczywiście ma w tym udział także pożądanie, które do niej czuje. Z drugiej zaś strony chce być wierny klubowi, który niezbyt przychylnie podchodzi do dziewczyny. A przecież bracia powinni stać na pierwszym miejscu- zawsze. Reed momentami sprawia wrażenie, że sam nie wie czego chce, jego zachowanie zbija z tropu bliskie mu osoby ale i jego samego. Przed nim trudny wybór, bo albo straci kobietę, która staje mu się mimowolnie coraz bliższa albo klub, który niedawno ponownie stał się jego domem. Wydawać by się mogło, że nie ma dobrego wyjścia z tej sytuacji, jednak nad swoim sercem trudno panować, nawet gdy głos rozsądku wręcz krzyczy, by się wycofać.

"Grzech Reeda" to kolejna ciekawa pozycja spod pióra Autorki. Dzięki tajemnicom głównych bohaterów, z ciekawością brniemy przez kolejne wydarzenia i zachodzimy w głowę jakie sekrety trzymają schowane głęboko w sobie. Relacja Reeda i Ellie nie należy do prostych, lecz wszystko to sprawia, że z zaciekawieniem obserwujemy jej rozwój i wielokrotnie nas zaskakują swoimi wyborami i zachowaniem. Pojawiają się także postaci z poprzednich tomów. Okazyjna perspektywa Nikki jest wisienką na torcie i największym prezentem dla wszystkich fanów serii, a sama bohaterka jednoznacznie pokazuje, że jej relacja z Paxtonem nie zmieniła się ani o jotę. Obserwujemy też dalszy ciąg historii innych par, a także burzliwe aczkolwiek bardzo lojalne więzi, które łączą motocyklistów oraz ich kobiety. Interesującym wątkiem jest także kwestia handlarzy organów, która stanowi ważny punkt fabuły. Agnieszka pisze lekko, potrafi zaintrygować czytelnika, a ponadto tworzy szalenie realistycznie postaci. To wszystko sprawia, że przez książkę po prostu się płynie i czyta ją w mgnieniu oka. To świetna pozycja dla fanów serii i osób lubiących książki o motocyklistach. Jest humorystycznie, jest gorąco, jest dużo emocji, akcji i zakrętów fabuły, których się nie spodziewamy. Polecam!

 

Tagi: Romans współczesny

Zobacz opinie o książce Grzech Reeda

Kup książkę Grzech Reeda

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Pętla kłamstw
Agnieszka Siepielska0
Okładka ksiązki - Pętla kłamstw

Można błądzić, ale nie należy oszukiwać samego siebie. Twoje życie będzie wyglądać jak ta szachownica. Będziesz zmuszona myśleć nad każdym ruchem i niszczyć...

Piekło Hulka
Agnieszka Siepielska0
Okładka ksiązki - Piekło Hulka

“Dlaczego ona nie cierpi z powodu tego, co zrobiła, kiedy ja cały czas płonę w piekle, które mi zgotowała?”.Hulk Jay podczas pobytu...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Tylko to, co ważne
Agnieszka Stec-Kotasińska
Tylko to, co ważne
Lekkie objawy życia
Tomasz Białkowski
Lekkie objawy życia
Centrum śmierci
Tom Shachtman
Centrum śmierci
Odrodzone królestwo
Elżbieta Cherezińska
Odrodzone królestwo
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy