Hania Humorek. Mały detektyw

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2022-03-23
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 9788327659354
Liczba stron: 168
Tytuł oryginału: Judy Moody, Girl Getective
Dodał/a opinię: Natalia Świętonowska

Ocena: 5 (1 głosów)

Przed Hanią kolejne ważne zadanie: w tajemniczych okolicznościach znika policyjny pies, Czoko. Nikt nie wie, dokąd mógł pobiec lub kto byłby na tyle zły, by go uprowadzić. Do akcji wkracza detektyw Hania Humorek wraz ze swoimi pomocnikami. Drużyna opracowuje strategię, która ma im pomóc w odnalezieniu czworonoga. Czy mimo przeciwności losu uda im się odnaleźć Czoko?

 

Tutaj małe zaskoczenie - to zdecydowanie najlepsza część z całej serii, jaką czytałam. Autorka postawiła tutaj na ciekawy wątek kryminalny, który jednocześnie był wciągający, ale i dostosowany do młodszych odbiorców, którzy mogą przeczytać tę pozycję. Ten zabieg i równowaga bardzo przypadły mi do gustu i postawiły tę książkę jeszcze wyżej w moich oczach.

 

Nie będę ukrywać, że najbardziej przyciągnął mnie właśnie temat zaginięcia psa. Nie tylko ze względu na obecność czworonoga - którego swoją drogą uważam za najbardziej urocze stworzenie książkowe, ale i na warstwę kryminalną. Cieszę się, że autorka postanowiła poprowadzić tę historię właśnie w tę stronę, dzięki czemu młodsi odbiorcy, którzy być może interesują się takimi tematami, zostaną zachęceni i sięgną po tę właśnie książkę.

 

To była bardzo przyjemna przygoda i szczerze? Z chęcią zobaczyłabym więcej Hani w roli Nancy Drew, jak łapie kolejnych łobuzów i zastawia na nich swoje sidła. To dopiero byłaby przygoda!

 

Cieszę się, że mogłam po raz kolejny wejść do świata Humorków i ich szalonych przygód. Wywołało to uśmiech na mojej twarzy i poczucie relaksu, a to zdecydowanie było mi potrzebne w ostatnim czasie. Dlatego też szczerze polecam Wam cały ten cykl i myślę, że się nie zawiedziecie. Jeżeli macie w rodzinie lub w kręgu znajomych kogoś w młodszym wieku, powiedzmy: 6-12 lat, to zdecydowanie podsuńcie mu przygody Hani Humorek. Nie pożałuje. Książkę oceniam na 5.5/6.

Tagi: bóg

Zobacz opinie o książce Hania Humorek. Mały detektyw

Kup książkę Hania Humorek. Mały detektyw

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Klub siostrzyczek (Tom 1). Prawo serii
Megan McDonald0
Okładka ksiązki - Klub siostrzyczek (Tom 1). Prawo serii

Życie w aktorskiej rodzinie Reelów złożonej z rodziców i trzech córek nie zawsze jest usłane różami. Dlatego Stevie, razem...

Hania i przyjaciele. Zręczni leworęczni
Megan McDonald0
Okładka ksiązki - Hania i przyjaciele. Zręczni leworęczni

Leworęczni są pomysłowi. Leworęczni to geniusze. Co drugi kot jest leworęczny, a raczej lewołapny! (A przynajmniej tak twierdzi Smrodek...). Ale Hania...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Tylko to, co ważne
Agnieszka Stec-Kotasińska
Tylko to, co ważne
Odrodzone królestwo
Elżbieta Cherezińska
Odrodzone królestwo
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Hotel spełnionych marzeń
Justyna Drzewicka
Hotel spełnionych marzeń
Moc Amelki
Barbara Gawryluk
Moc Amelki
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy