Hope again

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2019-10-02
Kategoria: Dla młodzieży
Kategoria wiekowa: 15-18 lat
ISBN: 978-83-7686-812-7
Liczba stron: 440
Język oryginału: Hope again
Tłumaczenie: Ewa Spirydowicz
Dodał/a opinię: Magdalena Rodasik
Tom 4 cyklu Again

Ocena: 4.4 (10 głosów)

„Hope Again” to czwarta część serii „Begin Again”. Jest to jednak moje pierwsze spotkanie z tym cyklem. Nie czytałam poprzednich części i już żałuje, ponieważ „Hope Again” wywarło na mnie ogromne wrażenie. Mona Kasten po raz kolejny sprawiła, że nie mogłam oderwać się od lektury. Jestem zauroczona, wzruszona i uzależniona. Jestem również zmotywowana, aby wszystkie książki tej autorki trafiły do mojej biblioteczki.
Everly Penn jest młodą kobietą, ale życie boleśnie ją doświadczyło. Razem z matką przeszła przez koszmar i stara się, aby jej życie było spokojne i poukładane. Ostatnim, czego dziewczyna chce to… zakochać się. A jednak stało się… Everly czuje, że pewien mężczyzna staje się dla niej niezwykle ważny, bliski i wzbudza w niej skrajne emocje. Niestety tym mężczyzną jest Nolan Gates, jej wykładowca. Bardziej zakazany być już nie może a jednak Everly czuje, że nie jest mu obojętna. Tylko z nim potrafi rozmawiać przez niemal całą noc, tylko on zna jej bolesną przeszłość, tylko on rozumie jej ból. Ich przyjaźń powoli przeradza się w coś więcej. Jednak mężczyzna, który jest oazą spokoju i który roztacza wokół siebie pozytywną aurę tak naprawdę jest równie poturbowany przez życie jak Everly. Czy oboje zdołają zmierzyć się ze swoją przeszłością, aby zbudować wspólną przyszłość? I czy jest możliwość na jakąkolwiek przyszłość skoro Nolan jest wykładowcą Everly?
„Hope Again” to fantastyczna lektura! Historia Everly i Nolana oczarowała mnie już od pierwszych stron. Zakazane uczucia, bolesna przeszłość bohaterów, barwni przyjaciele, zwroty akcji. Wszystko w tej książce zagrało. Autorka pisała lekko, błyskotliwie, emocjonalnie. Co tu więcej pisać…  Koniecznie przeczytajcie i dajcie mi znać, czy i Wy zakochaliście się w twórczości  Mony Kasten.

 

Więcej recenzji na www.facebook.com/LiteraturaZmyslow

Tagi: dla młodzieży

POLECANA RECENZJA

Zobacz opinie o książce Hope again

Kup książkę Hope again

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także