Hope again

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2019-10-02
Kategoria: Dla młodzieży
Kategoria wiekowa: 15-18 lat
ISBN: 978-83-7686-812-7
Liczba stron: 440
Język oryginału: Hope again
Tłumaczenie: Ewa Spirydowicz
Dodał/a opinię: Agnieszka Lotek
Tom 4 cyklu Again

Ocena: 4.4 (10 głosów)

"Nie można wyjść poza własną sferę komfortu, jeśli ciągle postrzega się wszystko z tego samego punktu widzenia."
"Niestety samą siłą woli nie można nikogo uszczęśliwić, choćby człowiek nie wiadomo jak się starał. A już na pewno nie, jeżeli to oznacza twoje cierpienie."

Tak sobie myślę, że "Hope again" z całej serii wypadła najsłabiej. Podobało mi się, owszem, bo ja uwielbiam styl autorki. Z tym, że tutaj zabrakło mi czegoś takiego magicznego. Miałam wrażenie, że nie do końca mogę się wczuć w powieść. Wiecie każda wcześniejsza część wywarła na mnie na prawdę mega duże wrażenie. "Feel again" to był w ogóle SZTOS.
tutaj zabrakło tego przyciągania, takiej iskierki, która wznieciłaby pożar. Mam wrażenie, że za każdym razem jak starła się puścić płomienie, zostawała podlewana wodą i nie mogła w pełni się rozniecić.
Nie mogę powiedzieć, że jest to zła powieść, wręcz przeciwnie jest dobra. Ale wiecie autorka przyzwyczaiła mnie do świetnych pozycji i tą się troszkę rozczarowałam. Nie zmieni to faktu, że ogromne polecam twórczość Mony Kasten! :) To autorka, która porusza ważne kwestie, potrafi doprowadzić do łez smutku i radości i genialnie opowiada stworzoną przez siebie historię. Także śmiało czytajcie. :)

Tagi: dla młodzieży

POLECANA RECENZJA

Zobacz opinie o książce Hope again

Kup książkę Hope again

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także