reklama

Inni ludzie

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2020-10-14
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788381433228
Liczba stron: 424
Tytuł oryginału: The Other People
Dodał/a opinię: LadyPasja

Ocena: 5 (7 głosów)

„Inni ludzie” autorstwa C.J. Tudor to świetny thriller.

Zrozpaczony Gabe przemierza kilometry po autostradzie w poszukiwaniu córeczki!

Fran i jej córka Alice przemierzają kilometry, by uciec!

Zniknięcie pięcioletniej Izzy i ostatnie słowo „Tatusiu” wwiercające się w umysł rodzica. Ojciec nie ustaje w staraniach o odnalezienie córki (mimo iż otrzymuje informację, że jego żona i córka nie żyją), nie wierzy, że jego córeczka może być martwa… przecież ją widział w tylnej szybie starego auta, które gonił. Nie zamierza się poddać. Jego jedyny cel to odnaleźć dziecko, a każdy dzień bez upragnionego spotkania z Izzy to koszmar. Trzy lata codziennej tortury. Trzy lata codziennej walki. Trzy lata życia z poczuciem winy. Trzy lata rozpaczy graniczącej z obłędem.

To genialnie napisany thriller pełen sekretów, strachu i mroku. Bardzo interesująca fabuła, świetnie zarysowani bohaterowie, emocje, które nie pozwalają odłożyć książki, nim się nie skończy ostatniej strony oraz…. zaskakujące zaskoczenie. Tę książkę czyta się z zapartym tchem. Niemal czuje się lodowaty lęk na karku.

Niesamowite jest pióro Autorki to, w jaki sposób zaprosiła czytelnika do świata INNYCH LUDZI. Jak w wyważony sposób, dozując emocje, rozbudzała moją ciekawość. Ta książka zostanie ze mną na długo.

Jedyny wątek, który dla mnie mógłby nie znaleźć się w tej książce to wątek paranormalny, choć pewnie dla wielu będzie to dodatkowy smaczek tej opowieści.

Nie sposób nie wspomnieć o cudownej okładce budzącej niepokój, ciekawość i która jest cudowną obietnicą wspaniałego środka.

Gorąco polecam lekturę.

Za egzemplarz serdecznie dziękuję Wydawnictwu Czarna Owca.

Tagi:

Kup książkę Inni ludzie

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Inni ludzie
Inne książki autora
Zniknięcie Annie Thorne
C.J. Tudor0
Okładka ksiązki - Zniknięcie Annie Thorne

Kiedy Joe Thorne miał piętnaście lat, jego młodsza siostra, Annie, zniknęła. Myślał wtedy, że to najgorsza rzecz, jaka może spotkać jego rodzinę. Ale...

Zobacz wszystkie książki tego autora