Inni ludzie

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2020-10-14
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788381433228
Liczba stron: 424
Tytuł oryginału: The Other People
Dodał/a opinię: Edyta Kyzioł

Ocena: 4.91 (11 głosów)

Co to była za historia! Książka, którą dosłownie pochłonęłam, przeczołgała mnie po ziemi, sponiewierała, kilka razy obudziłam się w nocy, bo śnili mi się Inni. 
Ale od początku.
Gabe wraca z pracy. Obiecał żonie, że dziś się nie spóźni. Jednak utknął w korku. Co zrobić. W żółwim tempie przesuwa się do przodu, gdy nagle w jednym z aut na autostradzie widzi swoją pięcioletnią córkę Izzy. Dlaczego, co ona tam robi? Wciska pedał gazu i zaczyna jechać za samochodem, jednak on oddala się i znika mu z pola widzenia. Komórka mu się rozładowała, zatrzymuje się zatem na poboczu i dzwoni ze stacji do domu. Odbiera jakaś obca kobieta, policjantka, która informuje go, że ma wracać do domu, bo chodzi o jego żonę i córkę. Po powrocie okazuje się, że zarówno żona, jak i córka zostały zamordowane. Nikt mu nie wierzy, że chwilę wcześniej widział Izzy całą i zdrową w jakimś obcym samochodzie. Mało tego, zostaje oskarżony o morderstwo. 
Gabe postanawia odnaleźć córkę, poświęca temu całe swoje życie. Mieszka w samochodzie, którym pokonuje ową drogę, wypatrując charakterystycznego samochodu, w którym ostatni raz widział Izzy.
W między czasie poznajemy Fran i jej córkę Alice, które również przed czymś uciekają, żyją w ciągłej gotowości do pozostawienia wszystkiego i zmiany życia.
Książka jest pełna zagadek, pełna zwrotów akcji, rozdziały są doskonale napisane i na tyle krótkie, że musimy przeczytać kolejny i kolejny i jeszcze...
Nie spodziewałam się również takiego zakończenia, układałam sobie w głowie tą historię, ale żeby aż tak ją poprowadzić to chyba tylko C.J.Tudor tak potrafi. 
Książka moim zdaniem jest doskonała i serdecznie ją polecam.
Dziękuję Wydawnictwu Czarna Owca za możliwość przeczytania tej pozycji.

Tagi:

Zobacz opinie o książce Inni ludzie

Kup książkę Inni ludzie

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Płonące dziewczyny
C.J. Tudor0
Okładka ksiązki - Płonące dziewczyny

Witajcie w miejscowości Chapel Croft. W tej uroczej angielskiej wiosce w XVI wieku na stosie spalono grupę wieśniaków, w tym dwie nastolatki. Trzydzieści...

Zniknięcie Annie Thorne
C.J. Tudor0
Okładka ksiązki - Zniknięcie Annie Thorne

Kiedy Joe Thorne miał piętnaście lat, jego młodsza siostra, Annie, zniknęła. Myślał wtedy, że to najgorsza rzecz, jaka może spotkać jego rodzinę. Ale...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Kudłata
Hwang Sun-mi
Kudłata
Już, już!
Katarzyna Wasilkowska
Już, już!
Hania Baletnica
Jolanta Symonowicz, Lila Symonowicz
Hania Baletnica
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Skręcona historia
Jakub Ostromęcki
Skręcona historia
Kuba na tropie
Kuba i Filip Majewscy
Kuba na tropie
Magik i złodziejka
Anniina Mikama
Magik i złodziejka
Strażnik Klejnotu
Katarzyna Rygiel
Strażnik Klejnotu
Pokaż wszystkie recenzje