Jak odzyskać zdrowie po COVID-19? Natura i nauka podpowiadają

Wydawnictwo: Wydawnictwo AA
Data wydania: 2021-04-01
Kategoria: Medycyna i zdrowie
ISBN: 9788365758378
Liczba stron: 320
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: Karolina Radlak

Ocena: 6 (2 głosów)

Obecnie nie ma osoby, która nie słyszałaby o chorobie Covid-19, jest to podstępny wirus, który jest groźniejszy niż przeziębienie oraz sezonowa grypa, a to wszystko przez to, że niesie za sobą szereg powikłań, które mogą objawiać się u nas jeszcze przez bardzo długo.
Autor książki, który na swoim koncie ma już wiele publikacji dotyczących zdrowia postanowił zebrać wszystkie informacje, które pomogą osobą, które przebyły już tę chorobę, wzmocnić się i odzyskać utracone zdrowie, tak żeby, jak najszybciej wrócić do formy. Jak zawsze książka zachwyca już samą okładką, a to tylko przedsmak cudownego wnętrza, długi czas zachwycałam się tą przepiękną grafiką, która sprawia, że ma się ochotę sięgać po książkę jak najczęściej. W środku znajdziemy informacje o danej roślinie, jakie ma wartości zdrowotne, dlaczego warto zainteresować się akurat nią po przebyciu Covid-19, oraz jakie zachować środki ostrożności, ponieważ jak wiadomo nie każdy może wszystko stosować ze względu na różne choroby, które ma. Mamy również domową apteczkę, opis tego, w jakiej formie można zakupić gotowy preparat z danej rośliny w aptece, ale również opis tego, jak przygotować do spożycia tę roślinę w domu i jak często ją stosować. Wszystko wyjaśnione jest tak dobrze, że jeżeli będziemy się do tego wszystkiego stosować, to na pewno sobie tym pomożemy, a na pewno się zaszkodzimy.
Już od pierwszej publikacji, z jaką miałam styczność, wiem, że autor zna się na tym, co robi, rośliny nie są wyszukane, one są wśród nas, wystarczy dobrze rozejrzeć się na łące, tylko nigdy byśmy nie pomyśleli, że taki niepozorny listek może zrobić tyle dobrego. Dzięki temu, że wszystko jest tak dobrze wytłumaczone, można samemu zrobić maści, mikstury i syropy i daje to naprawdę ogromną satysfakcję, że potrafimy wyleczyć się sami bez wizyty w aptece.
Co prawda sama nie jestem ozdrowieńcem, ale książka mnie bardzo zainteresowała, tak naprawdę może ona być dla każdego, bo nie wiadomo kiedy sami będziemy tej wiedzy potrzebować, także polecam tę piękną publikację.

Tagi: Kraków

Zobacz opinie o książce Jak odzyskać zdrowie po COVID-19? Natura i nauka podpowiadają

Kup książkę Jak odzyskać zdrowie po COVID-19? Natura i nauka podpowiadają

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Apteka natury ma leki na wirusy
Zbigniew T. Nowak0
Okładka ksiązki - Apteka natury ma leki na wirusy

Jedyna na rynku książka o naturalnym zwalczaniu wirusów w oparciu o najnowsze osiągnięcia medycyny! Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) w obliczu...

Naturalne kuracje w przeziębieniu i grypie
Zbigniew T. Nowak0
Okładka ksiązki - Naturalne kuracje w przeziębieniu i grypie

Nawet największy zapas antybiotyków i drogich, szeroko dziś reklamowanych syntetyków zgromadzony w domowej apteczce wcale nie zagwarantuje...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Szpetnicy
Maciej Kapuściński
Szpetnicy
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Każde twoje słowo
Marta Reich
Każde twoje słowo
Tango
Ewa Cielesz
Tango
Na zawsze w lodzie
Owen Beattie; John Geiger
Na zawsze w lodzie
Cień Debory
Magdalena Mosiężna
Cień Debory
Pocztówki z Portugalii
Jolanta Kosowska
Pocztówki z Portugalii
Pani Cisza
Arkady Saulski
Pani Cisza
Komnata głodu i chłodu
Magda Chruścińska
Komnata głodu i chłodu
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy