Jak podrywają szejkowie

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2019-03-12
Kategoria: Literatura piękna
ISBN: 9788381690317
Liczba stron: 352
Dodał/a opinię: Aleksandra Płocha

Ocena: 4.86 (7 głosów)
Inne wydania:

Byłam zainteresowana tą książką od czasu gdy pojawiła się w zapowiedziach. Czekałam cierpliwie aż wpadnie w moje ręcę a gdy to już się stało zaczełam się zastanawiać czy ten temat mnie porwie. Lekture zaczełam z pewnym dystansem który wyparował po kilku stronach. 

Polski dziennikarz dostaje propozycje by spisac historie życia jednego z szejków ZEA. Jest to dla niego życiowa szansa ale też czuje pewne obawy, ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.

Historia szejka zaczyna sie niewinnie. Jest młodym chłopakiem, który ma wszystko a jednak czegoś mu brakuje. Za namową kuzyna rozpoczyna życie seksualne i od tej chwili cały świat wygląda inaczej. Bohater ukazuje nam jak wygląda życie szejków i ich rodzin na codzień. Młodzi chłopcy opływający w luksusy bawią się w wulgarny sposób. Kupują sobie kobiety by zaspokoiły ich żądzę i aby to zrobić przyjeżdzają do naszego kraju gdyż u nich jest to wielkim grzechem. W ich religi nie można robić takich rzeczy. Sam seks jest zakazany a co dopiero takie zboczenia jakie oni mają w swoich głowach. Pieniądzę pozwalają im na wszystko i ciągną ich do całkowitego zepsucia. Każdy nawet najgorszy czyn uchodzi im na sucho wiec jaka tu sprawiedliwość? 

Historia pokazuję nam dwóch róznych chłopców mimo, że łączą ich więzy krwi. Jednak oboję dążą do jednego. Do seksu, lecz to może okazac się zgubne. 

Historia Szejka z jednej strony szokuje wulgarnymi opisami seksu i złym traktownaiem kobiet. Z drugiej strony wapółczuje im życia w takich warunkach religijnych gdzie wszystko jest zakazane. Wydaje mi się ze gdyby istniała w ich kraju wolność seksualna czy jak to tam inaczej nazwać to nie było by problemu z takimi zachowaniami. Są niewyżyci więc póżniej zachowują się jak zwierzęta. Jedno pociąga drugie..

Książka warta polecenia lecz chyba nie dla wrażliwych osób.

Tagi: bóg

Zobacz opinie o książce Jak podrywają szejkowie

Kup książkę Jak podrywają szejkowie

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Koszmar arabskich służących
Marcin Margielewski0
Okładka ksiązki - Koszmar arabskich służących

Nowa, poruszająca opowieść autora bestsellerów o tajemnicach krajów arabskich. Zatrważająca i niezwykle emocjonująca opowieść o biednych...

Była arabską stewardesą
Marcin Margielewski0
Okładka ksiązki - Była arabską stewardesą

Nowa książka autora bestselleru "Jak podrywają szejkowie". Wstrząsająca historia Polki pracującej w najsłynniejszych arabskich liniach lotniczych...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Królewska rozgrywka
Melisa Łada
Królewska rozgrywka
Jesteśmy twoi
Anna Ficner-Ogonowska
Jesteśmy twoi
Zgodne małżeństwo
Aleksandra Tyl
Zgodne małżeństwo
Echowa Góra
Lauren Wolk
Echowa Góra
Pola. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Pola. Wnuczka wariatki
Odzyskany los
Marzena Rogalska
Odzyskany los
Światło i cień
Katarzyna Majgier
Światło i cień
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy