reklama

Jesienna zbrodnia

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2018-11-28
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788380156746
Liczba stron: 480
Tytuł oryginału: Höstdd
Dodał/a opinię: lukrecja84

Ocena: 5 (3 głosów)

„JESIENNA ZBRODNIA”

Anders de la Motte Wydawnictwo Czarna Owca

To już jest druga część z serii „Kwartet Sezonowy”. Na samym początku dodam, że oba tomy nie są ze sobą powiązane. Można je czytać po kolei, albo jak się chce.
Nowa historia i nowi bohaterowie.
Niesamowity skandynawski thriller/kryminał. Jest rok 1990. Pięcioro przyjaciół właśnie skończyło szkołę. Każdy miał pomysł na swoje życie. Świętują razem ich pierwszy sukces. Jedno z nich tej nocy zginie. Czy był to nieszczęśliwy wypadek, samobójstwo, a może morderstwo? Sprawa wypłynie po latach. Jaki będzie finał? Będzie zaskakujący. Tego nikt się nie spodziewał.

W powieściach Andersa de la Motte dostaniecie doskonałe intrygi, mieszaninę dwóch czasów, historię przed tragedią i wiele lat po niej. W tym przypadku minęło 27 lat od tragedii, w której zginął nastolatek.
Do miasteczka, w którym zginął chłopak przyjeżdża razem z córką Anna Vesper. Ona przejmuje dowodzenie w tutejszej policji. Ucieka ze Sztokholmu. Dlaczego? Co takiego się w jej życiu wydarzyło? To już musicie doczytać sami.
Anna postanawia wznowić sprawę śmierci nastolatka. Nie wszystkim będzie to na rękę. Czy sobie poradzi i doprowadzi sprawę do finału?
Jestem zachwycona tą pozycją. Niesamowita bohaterka, która skrywa swoją tajemnicę i z biegiem stron poznajemy jej prawdziwą historię. Cudowne śledztwo. Mnóstwo intryg i zwrotów akcji. Nie da się odłożyć tej książki na kolejny dzień. Anders de la Motte tak prowadzi swoją fabułę, że wciąga od samego początku. Finał jak zwykle powala i wbija w fotel.
Z czystym sercem mogę polecić „Jesienną zbrodnię”.

Kup książkę Jesienna zbrodnia

REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Jesienna zbrodnia
Inne książki autora
[geim]
Anders de la Motte0
Okładka ksiązki - [geim]

Henrik HP Pettersson to 30-letni kombinator i próżniak, którego życiowe ambicje mogą być śmiało podsumowane jednym zdaniem: być numerem jeden...

Zimowy ogień
Anders de la Motte0
Okładka ksiązki - Zimowy ogień

Rok 1987, noc świętej Łucji. W sali tanecznej w małej wiosce w południowej Szwecji wybucha pożar, podczas którego ginie młoda kobieta. W trakcie śledztwa...

Zobacz wszystkie książki tego autora