reklama

Kaprys gangstera

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2021-12-10
Kategoria: Romans
ISBN: 9788328087613
Liczba stron: 352
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: Paulina Grudzińska

Ocena: 3.44 (9 głosów)

Elena pędzi na pomoc swojej przyjaciółce która jest w klubie i znalazla się w niezbyt dobrym położeniu.
Bohaterka w środku nocy pomaga jej i sama wpada w ręce dość namolnego chłopaka.
Marcello od pierwszego spojrzenia na dziewczynę czuje się zauroczony i jej pomaga szczególnie gdy mieszanka tabletek nasennych i wypiciem alkoholu nie jest dobrym pomysłem. Dziewczyna tracąc przytomność tej pomocy potrzebuje bardzo . Po spędzonej wspólnej nocy . Chłopak nie może o dziewczynie zapomnieć pomimo że między nimi do niczego nie doszło. Jedzie za nią do Maiami i znowu ratuje ją tym razem z rąk jej mężczyzny. Wywozi dziewczynę do Włoch.

No i tutaj mamy Love story . Kwiatki fajerwerki i inne motylki . Pomimo że dziewczyna się spiera przez chwilę nie zmienia tego że później jest za bardzo miło.
Historia chwilami może przypominać 365dni
Ona boi się latać. Włochy. Były chłopak ją zdradza . Ale czytając czuć że autorka na tym raczej się nie wzorowala , a sama realizowala swój plan . Ojciec bohatera mi się tutaj podobał grał trochę taką ciemniejszą stronę było czuć że nie jest sympatyczny . Co do gangstera tu pojawia się problem .. brakowało mi właśnie tego gangstera ja się pytam gdzie on był. Zero akcji pomiędzy lovestory. Emocji czytając tu żadnych nie miałam. I jedynie przez ostatnie 80stron czulam że czytam dobra książkę bo reszta to romantyczna historia . Końcówka niespodziewana i zdecydowanie zaskakuje i wielkim Love się nie kończy. Mam mieszane uczucia co do tej książki z jednej strony była za słodka A końcówka idealnie gorzka. Więc namawiam was do przeczytania i wyrobienia sobie własnego zdania :)

Tagi:

Kup książkę Kaprys gangstera

REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Kaprys gangstera
Inne książki autora
Pragnienie anioła
Katarzyna Mak0
Okładka ksiązki - Pragnienie anioła

 ONA... jest jak żywioł. Nieokiełznana, dzika, nieprzewidywalna. Jest jak ogień, w którego płomieniach możesz się ogrzać lub bezpowrotnie spłonąć...

Usłane różami
Katarzyna Mak0
Okładka ksiązki - Usłane różami

Tina bardzo wcześnie musiała dorosnąć. Życie zmusiło ją do zaradności, na jaką mało kogo byłoby stać w tak młodym wieku, jednak w środku to wciąż krucha...

Zobacz wszystkie książki tego autora