Kaprys gangstera

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2021-12-10
Kategoria: Romans
ISBN: 9788328087613
Liczba stron: 352
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: Małgorzata Styczeń

Ocena: 3.4 (10 głosów)

"Kaprys gangstera" to kolejny erotyk po który sięgnęłam z wielkimi nadziejami. Erotyki ostatnimi czasy zyskały ogromną popularność i pojawia się ich na rynku coraz więcej. Niestety coraz częściej można również trafić na typowy schemat, gdzie skromna szara myszka poznaje bogatego włoskiego mafioza, który traci dla niej głowę. Dla mnie to gatunek z wielkimi nadziejami, po który chętnie sięgam i który lubię, niemniej jednak powtarzalność scenariusza sprawia, że zdecydowanie potrzebuję długiej przerwy od gatunku. 
Niestety tak było i tym razem. Schemat książki idealnie odzwierciedla typowe ostatnimi czasy dla erotyków scenariusze. Elena to młoda dziewczyna, która znikąd nagle zaczyna na wiele pozwalać obcemu mężczyźnie. Marcello natomiast, to męski facet który doskonale wie czego chce, aż nagle spotyka dziewczynę dla której traci głowę. 
Irytowało mnie zachowanie głównych bohaterów, którzy ni stąd, ni zowąd postanowili starać się o dziecko, mimo iż znają się wyjątkowo krótko i tak naprawę niewiele o sobie wzajemnie wiedzą. To zachowanie dla mnie, podobnie zresztą jak wiele innych w książce, było irracjonalne. 
Nie potrafiłam w najmniejszym stopniu zrozumieć głównej bohaterki, która po porwaniu przez Marcella nagle zaczyna mu ulegać. Dla mnie jest to niezrozumiałe i męczące. 
Książkę czyta się bardzo szybko, gdyż jest lekka i nie wymaga od czytelnika wiele, niemniej jednak mnie zaczyna męczyć oklepany schemat i przewidywalność tego gatunku. Muszę przyznać szczerze, że po tym tytule spodziewałam się zdecydowanie więcej. Rozczarowała mnie głównie przewidywalność i naiwność głównej bohaterki, która raz za razem podejmowała naiwne i w mojej ocenie głupie decyzje. 
Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki i myślę, że kiedyś jeszcze dam jej szansę, niemniej jednak nie nastąpi to zbyt szybko, bo po tym tytule potrzebuję zdecydowanej przerwy i nieco mocniejszej literatury, a wtedy być może kolejna książka z gatunku nie będzie dla mnie tak przewidywalna. 
Książkę z czystym sumieniem polecę miłośnikom uczuć rodzących się między gangsterami i szarymi myszkami, które kradną ich serca. 

Tagi:

Zobacz opinie o książce Kaprys gangstera

Kup książkę Kaprys gangstera

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Usłane różami
Katarzyna Mak0
Okładka ksiązki - Usłane różami

Tina bardzo wcześnie musiała dorosnąć. Życie zmusiło ją do zaradności, na jaką mało kogo byłoby stać w tak młodym wieku, jednak w środku to wciąż krucha...

Taka jak ona
Katarzyna Mak0
Okładka ksiązki - Taka jak ona

Nieoczekiwane, pełne niedomówień rozstanie. Decyzja, która na zawsze zmienia życie. Zranione uczucia, dwa rozdarte na pół...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Szpetnicy
Maciej Kapuściński
Szpetnicy
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Dopaść Leona Waganta
Wiktor Hajdenrajch
Dopaść Leona Waganta
Tango
Ewa Cielesz
Tango
Na zawsze w lodzie
Owen Beattie; John Geiger
Na zawsze w lodzie
Cień Debory
Magdalena Mosiężna
Cień Debory
Każde twoje słowo
Marta Reich
Każde twoje słowo
Pani Cisza
Arkady Saulski
Pani Cisza
Pocztówki z Portugalii
Jolanta Kosowska
Pocztówki z Portugalii
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy