Kasta. Granice pokusy

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2021-02-14
Kategoria: Romans
ISBN: 9788366754072
Liczba stron: 300
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: izabela81

Ocena: 5 (6 głosów)

Rozbudź wszystkie zmysły.
Miej oczy dookoła głowy.
Bądź gotowa na wszystko.

NADCHODZI KASTA

Nikt nie jest bezpieczny, gdy oni są w pobliżu. A jeśli jesteś obiektem ich zainteresowania i mrocznych fantazji, możesz być pewna, że nic nie jest w stanie ich powstrzymać.
Zagraj w grę, w której oni wyznaczają zasady. Bądź ostrożna, bo widzą każdy Twój ruch. Napędza ich Twój strach. Sprawia, że jeszcze bardziej pragną Cię mieć. Jesteś gotowa na to, co dla Ciebie przygotowali?
Mroczne myśli są nieodłączną częścią ich działania. Robią to, na co mają ochotę. Biorą wszystko, czego zapragną.
A teraz chcą Ciebie.

"Kasta. Granice pokusy" zdecydowanie nie należy do grzecznych książek. To połączenie romansu, erotyku i dark romans. Możecie więc spodziewać się naprawdę gorących scen, sytuacji i zachowań z udziałem bohaterów. Nie każdemu przypadną do gustu opisy tego wszystkiego, co spotkają w tej historii. Tu trzeba być otwartym na sceny perwersji i wyuzdania. Książka przesiąknięta jest mrocznym klimatem, w który bardzo szybko wsiąknęłam. Choć otwarta jestem na odważne sceny, to jednak dużo rzeczy mnie tu zszokowało i wprawiło w niemałą konsternację. Ana Rose i Kinga Litkowiec tworząc tę historię stąpają po cienkim lodzie... co chwilę przesuwając granice tego, na co mogą sobie pozwolić w stosunku do czytelnika. Każdy z nas ma bowiem swój własny wyznaczony próg dobrego smaku, którego oczekuje od tego typu książki. Dla mnie było ok. A jak będzie z Wami? To już sami musicie sprawdzić.

"Wiem, że właśnie tego pragnie. Pozostawić po sobie ślad, który tak naprawdę prędzej czy później zniknie, a jemu w końcu to się znudzi i znajdzie kolejną potencjalną zabaweczkę do chorego układu, podobnego do tego, który oboje stworzyliśmy."

Kinsley i ich pięciu. Czyż nie brzmi intrygująco? Z pewnością (jednakże początkowo ciężko było mi ich wszystkich spamiętać i rozróżnić). Przyznaję iż nie czytałam czegoś takiego! Żeby tylu facetów pragnęło jedną kobietę...? I do tego brat... Kontrowersji tu nie zabraknie. Choć Kinsley jest twarda, waleczna, pyskata i zadziona, i tak znajduje się w potrzasku, opiera się, ale z drugiej strony miewa chwile, kiedy zmienia zdanie. Taka niekonsekwencja w zachowaniu może nieco irytować w jej kreacji, ale ja takiego stanu rzeczy doszukiwałabym się w jej wychowaniu. Czy Kaście ostatecznie uda się ją złamać?  

"Oddalam się szybko, jakbym uciekała przed samym diabłem. Serce wali mi jak szalone, bo znów dałam mu się omotać i pozwoliłam na to, co chciał. Wciąż rości sobie do mnie prawa, jakbym była dla niego na wyłączność, a sam tego nie odwzajemnia."

Autorki w emocjonalny i gorący sposób przedstawiają wątek, w którym nienawiść walczy z miłością, rozum z sercem. Kinsley wpada w sieć kłamstw, intryg, niecnych gierek, zakładów, wyzwań, nielegalnych walk, dziwnych relacji, gdzie nic nie jest pewne. Jednakże obok tylu scen erotycznych oczekiwałabym podjęcia jakiś innych tematów. Tego mi zabrakło. 

"Kasta. Granice pokusy" to grzeszna, pokręcona powieść łamiąca wszelkie granice wykraczające poza ogólnie przyjęte normy i zachowania. Tu nie ma miejsca na moralność, pruderię czy rozsądek. Wchodząc w ten brutalny, perwersyjny, pełen porządania świat robisz to na własną odpowiedzialność. Odważysz się? Jeśli tak, to witaj w Kaście!

Tagi: miłość pożądanie love gang orgia collage prawo nastolatek szkoła

Zobacz opinie o książce Kasta. Granice pokusy

Kup książkę Kasta. Granice pokusy

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Cytaty z książki

Inne otoczenie daje mi więcej możliwości i jeszcze więcej chętnych facetów. Chcę się zabawić, ale na pewno nie wliczam w to ciebie.” „Nawet nie ma pojęcia jak bardzo potrafię być niegrzeczna. Powoli zaczynam gubić się sama w tym, co dzieje się wokół mnie i na co pozwalam tym chłopakom. Zamiast z tym walczyć i bronić się pazurami, poddaję się temu i pozwalam się tak szorstko traktować.


Więcej
Recenzje miesiąca
Księga tęsknot
Sue Monk Kidd
Księga tęsknot
Informacja zwrotna
Jakub Żulczyk
Informacja zwrotna
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Małgorzata Ogonowska; Artur Rogoś
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Dopaść Leona Waganta
Wiktor Hajdenrajch
Dopaść Leona Waganta
Tango
Ewa Cielesz
Tango
Szpetnicy
Maciej Kapuściński
Szpetnicy
Cień Debory
Magdalena Mosiężna
Cień Debory
Na zawsze w lodzie
Owen Beattie; John Geiger
Na zawsze w lodzie
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy