Kim dla ciebie jestem?

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2021-03-10
Kategoria: Romans
ISBN: 9788376869599
Liczba stron: 352
Dodał/a opinię: Kaktuslovebook
Tom 1 cyklu Kim dla ciebie jestem?

Ocena: 5.1 (10 głosów)

Każdy ma swoje słabostki: jeden pije, drugi ćpa, trzeci nie potrafi obyć się bez wizyt w kasynie. Moją słabością stała się ruda."

@augustadocher_beatamajewska

Susan i Patrick poznali się w niezbyt fajnych okolicznościach, kiedy życie dziewczyny skomplikowało się okropnie. Zagubiona w obcym mieście, bez pieniędzy i z ogromnym problemem i przeszłością, która była niełatwa. Ruda nieznana dziewczyna zwróciła jego uwagę i choć była mu zupełnie obca, postanowił jej pomóc. Wziął na siebie odpowiedzialność za tę zagubioną duszyczkę w nowym dla niej miejscu, pierwsze pobudki były niezbyt godne pochwały, później już nie umiał bez niej się obejść. Jego życie już było zaplanowane i stateczne a teraz, podejmie się zabawy, która odmieni jego osobowość. Życie, które mimo wielkiej gotówki prowadził nie było przyszłościowe. Zamknął by się w klatce, która stopniowo by go dusiła.

Już dawno nie czytałam książek autorki i muszę przyznać chyba nadrobię zaległości. Historia Susan i Patricka była początkowo strasznie dziwna, lecz mimo wszystko okazała się ciekawa, pouczająca i wzruszająca. W nadętym, rozpieszczonym bubku, wychowanym w luksusie, niewiernym, zachował się jakiś skrawek człowieczeństwa. Susan musiała wybrać się w obce miejsce by pozbyć się pewnego problemu, lecz gdyby nie brak gotówki i ślepy zaułek, w którym się znalazła popełniła by chyba największy błąd życia. Tak oto na jej drodze pojawi się mężczyzna, który początkowo chciał wykorzystać sytuację dziewczyny, lecz dostrzegł coś godnego uwagi w szalonej rudej, której podał pomocną i ratującą z opresji dłoń. Piękna historia nowej szansy, na przyszłość mimo trudności, oraz zobaczenia czegoś więcej jak udawane i sztuczne nic nie warte poroznie szczęśliwe życie. Gdzie same przybierane fałszywe maski, zakłamanie, fałsz i zero szczerości. Oboje dostali szansę, lecz droga do mety przed nimi długa, kręta i wyboista. Z przypadkowej znajomości, poprzez przyjaźń aż do miłości. Rewelacyjna, wstrząsająca, poruszająca ogrom pozytywnych i negatywnych emocji, aż do samego szczęśliwego finału. Zdecywodnie polecam. Piękna książka.

Tagi: Romans współczesny

Zobacz opinie o książce Kim dla ciebie jestem?

Kup książkę Kim dla ciebie jestem?

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Jesteś dla mnie wszystkim
Beata Majewska0
Okładka ksiązki - Jesteś dla mnie wszystkim

Patrick prosi Susan o rękę. Nareszcie! Świeżo upieczona narzeczona byłaby całkiem szczęśliwa, gdyby nie pewien problem... Kontrakt przedślubny, obowiązkowy...

Zdążyć z miłością
Beata Majewska0
Okładka ksiązki - Zdążyć z miłością

Czy można zwlekać z miłością?Trzydziestoletnia Olga jest kobietą wykształconą, majętną i atrakcyjną. Zmagając się z życiowymi problemami – chorobą...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Riku i królestwo bieli
Randy Taguchi
Riku i królestwo bieli
Król Pik
Monika Godlewska (I)
Król Pik
Nocny ekspres
Karin Erlandsson
Nocny ekspres
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy