Klub 5 Rano. Szczęśliwy poranek zmienia wszystko

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-06-02
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788396062932
Liczba stron: 320
Tytuł oryginału: 5 AM Club. Own Your Morning. Elevate Your Life
Język oryginału: angielski
Tłumaczenie: Teresa Tomczyńska
Dodał/a opinię: Sunny_M

Ocena: 4.67 (3 głosów)

Do tej książki podchodziłam dwa razy, najpierw po angielsku to mnie znudziła i po paru stronach odpuściłam. Drugi raz sięgnęłam po książkę po polsku i przetrwałam do końca. Ale słowo „przetrwałam” jest tutaj niestety kluczowe. Bo z jednej strony książka opowiada kilka ciekawych technik jak być każdego dnia lepszą wersją siebie i to bez nadzwyczajnego wysiłku. Ale temat prowadzący dwoje uczniów, którzy odmieniają swój los ufając intuicji, a potem odnajdując miłość za rogiem. No cholera jasna, dobry temat a taka straszna oprawa.

Ostatecznie książka pewnie wielu osobom się spodoba, a nawet wątek dwóch uczniów będzie najlepiej wspominany, jak te polskie seriale. Niby nikt ich nie lubi, ale i tak tasiemca z ukrycia ogląda spora część społeczeństwa. Zapisałam co ważniejsze dla mnie na później i to się liczy jako plus największy.

PS pamiętajcie, że nie każdy w rzeczywistości musi być porannym ptaszkiem i wstawać o 5 rano. Ja tego nie wprowadzę w życie, ale wprowadziłam pobudkę pół godziny wcześniej i rzeczywiście czuję się lepiej sama ze sobą. Więc warto przeczytać i coś do siebie dołożyć ale wszystko z głową :)

Tagi: zmień życie poranek wstawanie przebudzenie motywacja dobre życie paulo coelho medytacja potęga poranka samorozwój

Zobacz opinie o książce Klub 5 Rano. Szczęśliwy poranek zmienia wszystko

Kup książkę Klub 5 Rano. Szczęśliwy poranek zmienia wszystko

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także