Kobieta w oknie

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2018-02-02
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788328050365
Liczba stron: 416
Dodał/a opinię: gosiaczek_lipins

Ocena: 4.54 (39 głosów)
Inne wydania:

Książkę oceniam słabo. Byłam jej bardzo ciekawa i się zawiodłam. Może dlatego, że czytałam dużo książek o podobnej tematyce, podobnej historii, o kobietach które mają klasyczne problemy w książkach. Tak w tym przypadku mamy kobietę, która jest uzależniona od alkoholu, ma problemy z chorobą. Jest po ciężkich przejściach. Książka przypomniała mi bardzo "dziewczynę z pociągu" która była jak dla mnie zdecydowanie dużo lepsza. Myślę, że pomysł na książkę był fajny, nawet bardzo,ale chyba gdzieś autor się pogubił? Strasznie mnie irytowały porównania, które były zdecydowanie za długie np. odczucia bohaterki, które były porównanie do dosłownie 10 różnych rzeczy.Po co? nie wiem? I tak za każdym razem. Myślę, że do dwóch porównań wystarczyło. Główna bohaterka lubiła filmy. W każdym rozdziale je oglądała i przez jakiś czas były cytowane rozmowy aktorów z filmu. Jakieś wyciągnięte z kontekstu które ni jak się miały do książki. Często za długo były cytowane co mnie po prostu nudziło. Nie pasowało do danych sytuacji w książce. Przez to książka robiła się nudna,monotonna i miałam ochotę rzucić nią w kont.
Na plus jest tylko zakończenie książki, które mnie trochę wciągnęło. Nie było tak monotonne jak pozostała cześć książki.

Zobacz opinie o książce Kobieta w oknie

Kup książkę Kobieta w oknie

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Kobieta w oknie. Audiobook
A.J. Finn0
Okładka ksiązki - Kobieta w oknie. Audiobook

Czy zawsze można wierzyć własnym oczom? Anna Fox straciła wszystko: szczęśliwą rodzinę, pracę oraz zdrowie. Od miesięcy nie postawiła stopy za progiem...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Tatusiu, zaśpiewasz? - poprosiła. Zawsze tak miała, że wolała prosić, niż rozkazywać. Niezwykłe u dziecka. Myślę czasem, że w ogóle niezwykłe, u każdego.


Więcej

Problem buzuje na dnie umysłu, jest jak szum otoczenia


Więcej
Więcej cytatów z tej książki
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy