Korona cienia

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2022-02-01
Kategoria: Romans
ISBN: 9788382900620
Liczba stron: 290
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: Czytajka93
Tom 1 cyklu Danse Macabre

Ocena: 5.75 (4 głosów)

Dzisiaj przedstawiam Wam książkę pt. "Korona cienia" autorstwa @camilleonaill. 

 

Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Waspos

 

Książka jest tomem I serii Danse Macabre 

 

Shadow jako dziecko jest świadkiem zbrodni dokonanej na jej bliskich. Po latach powraca do rodzinnego miasta, aby pomścić ich śmierć. Już nie jest tą samą, małą, przestraszoną dziewczynką sprzed lat, stała się wyćwiczoną maszyną do zabijania ludzi oraz swoich wrogów. 

 

Patrick Morton po stracie ukochanej żony, odciął się od uczuć. Rzuca się w wir pracy, której czuję się jak ryba w wodzie. Kobiety stały się dla niego jedynie przygodą na jedną noc. Jednak, gdy w mieście pojawia się śledziony przez agentów morderca, Rick zaczyna się zmieniać po to, by móc wyjaśnić zagadkę z najgorszej nocy swojego życia.

 

Zarówno Shadow jak i Rick są więźniami bolesnych oraz mrocznych wspomnień. Czy mimo to, tych dwoje może połączyć coś więcej? Kto z tej walki wyjdzie inny? Jak bezlitośni okażą się członkowie "korony"Jaką cenę poniesie Alex, przyjaciel Shadow oraz jej była miłość? Odpowiedzi zawarte są w lekturze ??.

 

Książkę czytało się z ogromnym zainteresowaniem oraz ciekawością. Cała historia jest przesiąknięta mrocznymi tajemnicami oraz bólem. Główna bohaterka jest przesiąknięta chęcią zemsty, żądzą krwi, bezlitosna dla swoich wrogów. Autorka @camilleonaill książki doskonale dopasowała do bohaterki owczarka, który był jej bardzo posłuszny, widać, że kocha zwierzęta, za co należą się jej wielkie ? oraz z za wykreowanie tak dobrych kreacji bohaterów książki. Polecam ?.

 

P. S czekam na więcej w drugim tomie ??

Tagi:

Zobacz opinie o książce Korona cienia

Kup książkę Korona cienia

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Sucinum. Tajemnice Bursztynowego Szlaku
Camille O'Naill0
Okładka ksiązki - Sucinum. Tajemnice Bursztynowego Szlaku

Od demona do demona.Tak mija czas niegdyś szanowanych Strażników Bursztynowego Szlaku. Zapomnieni, ścigają pozostałych przy życiu magicae, praktykując...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Reklamy