Kostandin. Grzechy mafii

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2020-09-30
Kategoria: Romans
ISBN: 9788328714236
Liczba stron: 416
Dodał/a opinię: LadyPasja

Ocena: 3.86 (14 głosów)

„Kostandin. Grzechy mafii” autorstwa Magdaleny Winnickiej to świetnie napisana książka z dobrze zarysowanymi postaciami.

On władczy, męski, silny, charyzmatyczny i nieziemsko przystojny.

Ona poraniona przez byłego partnera, zalękniona i niepewna siebie… do czasu.

Namiętność, która rodzi się między tą dwójką, jest niewyobrażalnie wielka.  Daje rozkosz i siłę z wzajemnego dawania sobie przyjemności. To, co podobało mi się najbardziej, to sposób przedstawienia rodzącej się dojrzałej seksualności u Alicji. Ta kobieta rozkwita, odnajdując w sobie (zupełnie zaskakując siebie) zasoby pewności siebie i sensualności. Para, która w łóżku potrafi werbalizować swoje pragnienia, eksperymentować i przeżywać ekscytacje sobą nawzajem. Bazująca na poczuciu bezpieczeństwa i zaufania w mafijnym świecie wielkich pieniędzy.

Podoba mi się, że jest tu tyle odcieni szarości  i braku podziału na białe i czarne postaci (no może poza jednym smoliście czarnym charakterem). Jest okrucieństwo, przestępczość, zbrodnie… a mimo wszystko Kostandin to taki mega twardziel o dobrym sercu. Troskliwy partner i troszczący się o ludzi pracodawca, najwspanialszy wujek i człowiek, który potrafi bezinteresownie pomóc małemu, biednemu chłopcu. Z drugiej strony Alicja – dobra, trochę naiwna, wrażliwa, niemogąca patrzeć na łzy nawet obcych kobiet, w której rodzi się nienawiść tak wielka, że mogłaby zabić bez mrugnięcia okiem.

Bardzo dobra trzymająca w napięciu książka, pełna zwrotów akcji i absolutnie zaskakującym zakończeniem. Szybkie tempo akcji sprawia, że tę książkę czyta się błyskawicznie i chce się więcej.

Tagi: Romans współczesny

Kup książkę Kostandin. Grzechy mafii

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Kostandin. Grzechy mafii
Inne książki autora
Porachunki. Grzechy mafii
Magdalena Winnicka0
Okładka ksiązki - Porachunki. Grzechy mafii

Zabójczo przystojny, obłędnie namiętny i... jeszcze bardziej niebezpieczny! Przygotujcie się na mieszankę wybuchową, bo ta historia dosłownie zwala...