Książę musi odejść

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2020-11-30
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788366754065
Liczba stron: 491
Tytuł oryginału: Książę musi odejść
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: Edyta Giersz

Ocena: 5 (2 głosów)

Takimi książkami to ja mogę zaczynać rok. Ba! Takie debiuty, to chętnie przez cały rok będę czytać! Kiedy jakiś czas temu przeczytałam zaledwie kilka rozdziałów „Książę musi odejść”, z niecierpliwością wyczekiwałam premiery.

Od samego początku płynęła jak chwytliwa piosenka, pozwalając czerpać przyjemność z czytania. Naprawdę podobała mi się ta historia, ale co zaskakujące, nie z powodów, których się spodziewałam. Dlaczego? Dlatego, że kiedy sięgałam po tę książkę, liczyłam na słodki, ale i troszkę „niestabilny” romans między bohaterami. Tymczasem to, co dała mi autorka, było od tego dalekie, i okazało się dużo lepsze. Dostajemy nie tylko sam romans, ale także zagłębiamy się w rozwój osobisty bohaterów, stopniowo poznając ich przeszłość, starając się zrozumieć decyzje jakie podejmują.

Często, kiedy czytam jakąś książkę, zdarza mi się nie myśleć o niej jedynie w kategorii: dobra lub zła, ale także takiej, która na mnie wpływa. Kiedy zaczynam czytać, a fabuła wydaje się płynąć naturalnie, nie zatrzymuję się, dopóki nie dotrwam do ostatniej strony. „Książę musi odejść” była właśnie taką książką. Cały emocjonalny bagaż, który ze sobą niesie, tak idealnie pasuje do humoru, że niczym nie jesteś przytłoczony, a możesz wszystko idealnie zrozumieć i poczuć. Najlepiej poznać tę historię, doświadczając wszystkiego samemu, więc proszę was jedynie o to, byście nie kierowali się przeczytanymi recenzjami na jej temat. W moim przypadku już samo pisanie recenzji sprawia, że mam ochotę przeczytać ją jeszcze raz. Polecam!

Tagi:

Zobacz opinie o książce Książę musi odejść

Kup książkę Książę musi odejść

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Recenzje miesiąca
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy