Ktoś, kogo znamy

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 2020-01-29
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788381168311
Liczba stron: 336
Dodał/a opinię: czyczytasz

Ocena: 4.5 (10 głosów)

Na przedmieściach małego miasteczka dochodzi do kilku włamań do domów i komputerów ich właścicieli. Ktoś odkrył wiele małych sekretów, które wkrótce moga ujrzeć światło dzienne. Jednocześnie jeden z mieszkańców zgłasza zaginięcie żony. Czy te dwie sprawy mają coś wspólnego ? Czy włamywacz odkrył co stało się z kobietą ? A może to właśnie on odpowiada za jej zaginięcie ? Wkrótce dowiemy się jak daleko jest zdolny posunąć się człowiek w obronie najbliższych i własnych sekretów.
 

"Ktoś, kogo znamy" to książka, która zachwyciła mnie pod każdym względem. Interesująca i trzymająca w napięciu fabuła oraz liczne zwroty akcji nie pozwoliły odłożyć lektury na bok, a różnorodni bohaterowie stanowili świetne dopełnienie całości. Każda z przedstawionych postaci to człowiek z krwi i kości, który cierpi i odczuwa różne emocje. Mogliby być moja siostra, twoim synem lub naszymi sąsiadami, dzięki czemu historia nabierała bardzo rzeczywistego wymiaru. Jednak pod maską sympatycznego sąsiada lub pięknej sąsiadki skrywają sekrety, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. W trakcie lektury kilkukrotnie próbowałam rozwiązać zagadkę zaginionej kobiety i za każdym razem moje przypuszczenia były błędne. Każda kolejna strona to nowe tajemnice, trudne wybory i działania, za którymi kryją się prawdziwe ludzkie dramaty. Dodatkowymi atutami są również lekki i bardzo przystępny styl autorki oraz przedstawianie wydarzeń z perspektywy różnych bohaterów, co pozwala nam lepiej ich poznać i zgłębić skrywane przez maleńką społeczność sekrety.

 

Jeśli macie ochotę na książkę, która zaintryguje i zaserwuje odrobinę niepewności czy nawet strachu trafiliście idealnie. Nikt nie jest tym kim się wydaje a z pozoru spokojne miasteczko skrywa tajemnice, które wywołają dreszczyk emocji.

Tagi: kryminał

Kup książkę Ktoś, kogo znamy

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Ktoś, kogo znamy
Inne książki autora
Nieznajoma w domu
Shari Lapena0
Okładka ksiązki - Nieznajoma w domu

Teraźniejszość, której nie pamiętasz. Przeszłość, która nie da ci spokoju. Karen i Tom są szczęśliwi. Mają uroczy dom w północnej części stanu Nowy...

Niechciany gość
Shari Lapena0
Okładka ksiązki -  Niechciany gość

Pełen niespodziewanych zwrotów akcji thriller, napisany przez autorkę bestsellerów Para zza ściany i Nieznajoma w domu. W Catskills panuje zima,...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Cóż złego jest w tym, że próbuje się przeprosić za zły uczynek? Okazuje się, że należy dbać przede wszystkim o to, żeby nie zostać przyłapanym.


Więcej
Recenzje miesiąca
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Małgorzata Musierowicz, Emilia Kiereś
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Winne
Jarosław Czechowicz
Winne
Złoty dukat
Grażyna Bąkiewicz
Złoty dukat
Gruzowisko
Aleksandra Katarzyna Maludy;
Gruzowisko
Trzeci etap
Katarzyna Ryrych
Trzeci etap
Gruzińskie wino
Anna Pilip
Gruzińskie wino
Po prostu Mama
Renata Piątkowska
Po prostu Mama
Raróg
Anna Sokalska
Raróg
Banialuki do zabawy i nauki
Agnieszka Frączek
Banialuki do zabawy i nauki
Pokaż wszystkie recenzje