Landon & Shay. Tom 2

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2020-09-23
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788381952491
Liczba stron: 400
Tytuł oryginału: Landon & Shay
Dodał/a opinię: KarkaReads

Ocena: 4.4 (5 głosów)

“Poprawiamy swój los, nawet się nie starając. Wydaje mi się, że właśnie na tym polega miłość. To uczucie zdrowienia, ilekroć towarzyszy ci ta druga osoba”

Wydawało się, że uczucie pomiędzy Shay, a Landonem przetrwa wszystko. Jednak, życie jest pełne niespodzianek.Byli młodzi, słabi, głupi i zakochani. Uczucie pomiędzy nimi były dla reszty tajemnicą. Wszystko układało się dobrze, dopóki :andon nie został gwiazdą Hollywood. Jego kariera zaczęła rozwijać się bardzo szybko. Niestety w tym samym czasie życie Shay stanęło w miejscu. Okazało się, że Landon i Shay już do siebie nie pasują, a ich drogi zaczęły się rozchodzić.

Druga część “Landon&Shay” jest o wiele lepsza od pierwszej. Znalazłam tu emocje, których brakowało mi w pierwszej części. Główni bohaterowie dorastają, zmieniają się, a ich drogi się rozchodzą. Jednak uczucie pozostaje. W tą historię wkręciłam się tak bardzo, że przeżywałam to razem z bohaterami, którym autorka zapewniła istny uczuciowy rollercoster. Po raz kolejny Brittainy pokazuje, że dwie zranione dusze potrafią sobie pomóc. “Landon & Shay” tom 2 to historia dwóch zagubionych dusz, które bardzo potrzebują siebie nawzajem, żeby zostać uleczone. Jednak życie zaskakuje i ich drogi się rozchodzą. Czy będą potrafili się odnaleźć? Przekonajcie się koniecznie!

“Wierzę w miłość, ale ona wydaje się nie wierzyć we mnie”

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Landon & Shay. Tom 2

Kup książkę Landon & Shay. Tom 2

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Ogień, który ich spala
Brittainy C. Cherry0
Okładka ksiązki - Ogień, który ich spala

Był sobie kiedyś chłopiec, którego pokochałam. Logan Francis Silverstone był moim zupełnym przeciwieństwem. Kiedy tańczyłam jak urzeczona, on podpierał...

Poza rytmem
Brittainy C. Cherry0
Okładka ksiązki - Poza rytmem

Jasmine Greene poznałem w kroplach deszczu. Była licealną pięknością, podczas gdy ja grałem niezdarnie na ulicy. Łączyły nas jedynie muzyka i samotność...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Reklamy