reklama

Licho nie śpi

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-03-24
Kategoria: Romans
ISBN: 9788366815087
Liczba stron: 280
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: Danuta Perszewska
Tom 1 cyklu Bieszczadzkie demony

Ocena: 5.25 (8 głosów)

Przychodzę do Was z recenzja najnowszej książki Emilii Szelest, która premierę ma właśnie dzisiaj! Gratuluję Kochana ?

Z książkami Emilii mam tak, że po prostu biorę je w ciemno i jak dotychczas było super i się nie rozczarowałam żadną, a jak to jest z "Licho nie śpi"? Zaraz się przekonacie.

Książka ta zdecydowanie bardziej pasuje do serii z Weronika Kardasz aniżeli do "Free Birds". Pomimo hot level 3 jest tutaj w sumie mało seksów, ale autorka za to nadrabia fabułą, która jest bardzo rozbudowana. Akcja stworzona przez autorkę z rozdziału na rozdział nabiera coraz to większego tempa i powoduje coraz to większe wypieki na twarzy. Były detektyw i asesor prokuratorska, dwoje młodych ludzi, którzy na każdym kroku rzucają w swoim kierunku niewybredne komentarze ? a ich riposty po prostu uwielbiam!!! Oni są jak ogień i woda, ale czy znajdą wspólny front aby się dogadać? Tego musicie się przekonać sami.
Obiecuje Wam tylko, że będzie zabawnie, ale też cholernie niebezpiecznie. Bieszczadzkie demony czekają w ukryciu, ale Licho nie śpi i nie wiadomo kiedy zaatakują!
Emilia nie dość, że stworzyła kolejną trzymającą w napięciu powieść to dodatkowo ma tak przyjemny styl pisania, że choć często mi się to nie zdarza, to przeczytałam książkę w 24 godziny!!! Przez jej książki się po prostu płynie.

Polecam serdecznie!

Tagi: Proza erotyczna

Kup książkę Licho nie śpi

REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Licho nie śpi
Inne książki autora
Ryzykowny wybór
Emilia Szelest0
Okładka ksiązki - Ryzykowny wybór

Ostatni tom bestsellerowej serii z Weroniką Kardasz Zemsta może być słodka albo wyjątkowo krwawa. Piekło staje otworem. Weronika jest gotowa zrobić...

Free Birds
Emilia Szelest0
Okładka ksiązki - Free Birds

Skromna pisarka, zblazowany gwiazdor, hipnotyzujące Los Angeles i namiętność, która wywróci wszystko do góry nogami. Życie Karoliny...

Zobacz wszystkie książki tego autora