Łzy szczęścia

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2022-05-05
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788382197891
Liczba stron: 252
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: ja-carpe_diem

Ocena: 3.5 (2 głosów)


,,Serce nie wie, czym jest sprawiedliwość"

Opis mnie zmylił, oczekiwałam innej fabuły. Książka, która w moim mniemaniu miała być powieścią kryminalną, okazała się romansem z tłem tragedii w przeszłości. Ale przecież to nie powinno mnie zatrzymać, a czytanie różnych form tematycznych jest wskazane dla umysłu. W latach szkolno - nastoletnich chętnie czytałam tego typu literaturę. Obecnie jestem już w innej sferze odbioru i postrzegania.

Troszkę trąciło mi infantylnością doboru słów. Sytuacje bywały zbyt proste czy oczywiste. Rozwiązania bardzo gładkie i pasujące do wyidealizowanego świata. I to był największy zgrzyt. Lubię mieć szansę w byciu z książką, uczestniczeniu emocjonalnym z bohaterami. Tym razem niczego nie poczułam. Nie kibicowałam Rebecce i Nickowi; oczywiście chciałam, by im się udało, ale czytałam całość z perspektywy dalekiego obserwatora.

Temat ciekawy: rodzące się uczucie, niewyjaśnione morderstwo/wypadek sprzed lat, duża firma prowadzona przez modą kobietę, bardzo wspieraną w życiu przez rodzinę.

Ponieważ książka jest debiutem, a na te jestem zawsze gotowa i łasa; chętnie poznam kolejną powieść autorki, której życzę pozytywnego rozpisania.

Tagi:

Zobacz opinie o książce Łzy szczęścia

Kup książkę Łzy szczęścia

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Reklamy