Malum, część 2

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-01-27
Kategoria: Romans
ISBN: 9788366718302
Liczba stron: 344
Tytuł oryginału: Malum: Part 2
Tłumaczenie: Monika Wisniewska
Dodał/a opinię: Edyta Giersz
Tom 5 cyklu Elite Kings Club

Ocena: 5.33 (6 głosów)

Po przeczytaniu pierwszej części „Malum” i zakończeniu, jakim raczyła czytelników autorka, z niecierpliwością czekałam na kontynuację. Nie miałam nawet wątpliwości co do tego, że będę bardzo usatysfakcjonowana z lektury, i właśnie tak się stało, bo „Malum. Część 2” to zdecydowanie dobra kontynuacja.

 

Być może się powtórzę, ale Amo Jones jak mało kto potrafi bez problemu zniszczyć czytelnikowi umysł i serce, a ja naprawdę kocham to szaleństwo, które skrywają jej historie. W typowy dla siebie sposób dostarczyła tutaj mnóstwo odpowiedzi na pytania, które pojawiły się w poprzednim tomie, ale zadbała również o to, byśmy skończyli tę książkę zaskoczeni i z kolejnymi tajemnicami, które jeszcze przez jakiś czas po skończeniu książki, będą przewijać się w naszej głowie. Naprawdę jestem pod wrażeniem, że mimo tego, iż jest to już piąty tom tej serii, Amo była w stanie od pierwszej strony mnie zauroczyć i do samego końca trzymać przyklejoną do stron, raz za razem wywołując we mnie szok, złość, uśmiech, a także każąc wstrzymać oddech w obawie przed tym, co znajdę na kolejnych stronach. „Malum. Część 2” to tylko kolejny przykład na to, jak niezwykle pokręcony i mroczny jest umysł autorki, a ja zdecydowanie niczego bym w niej nie zmieniła. Wszystko, co napisze, jest dla mnie złotem. Jestem nieodwołalnie zakochana w jej twórczości, i z niebywałą przyjemnością będę sięgać i polecać kolejne jej książki!

Tagi: Przeznaczone dla kobiet i/lub dziewcząt

Zobacz opinie o książce Malum, część 2

Kup książkę Malum, część 2

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Malum, część 1
Amo Jones0
Okładka ksiązki -  Malum, część 1

Czwarty tom mrocznej i niegrzecznej serii Elite Kings Club Uprowadzona i więziona przez własną siostrę, Tillie Stuprum nie może zapewnić swojej córce...

Srebrny łabędź
Amo Jones0
Okładka ksiązki - Srebrny łabędź

Pierwszy tom mrocznej i porywającej serii Elite Kings Club Madison Montgomery to typowa dziewczyna z bogatego domu. W życiu nastolatki wszystko się zmienia...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Ból nas nie definiuje, on nas kształtuje. Przychodzimy na świat jako noworodki ze świeżym startem. Nowe życie, czysta dusza. Potem się zaczyna. Każdy jeden dokonywany przez nas wybór ma konsekwencje.


Więcej
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy