Milczący zamek

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 2011-08-10
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 978-83-7659-389-0
Liczba stron: 558
Dodał/a opinię: Dominika Stryszowska

Ocena: 5.24 (17 głosów)
Inne wydania:

Twórczość Kate Morton kojarzyła mi się z powieściami Lucindy Riley. Baśniowe, magiczne opowieści o kobietach, silnych i zdeterminowanych, których los nie oszczędzał. I w sumie skojarzenie było dobre, jednak co do stylu - to już inny kaliber.

Milczący zamek to niezwykle klimatyczna, mroczna opowieść o trzech siostrach, z  której to sekrety i tajemnice wyłaniają się z każdą stroną. Atmosfera jest ciężka, mroczna, a podczas czytania towarzyszy nam ciągły niepokój. Co do samej fabuły, to była mocno zaciekawiona, chociaż są tu momenty przegadane i wtedy ta powieść trochę mi się dłużyła. Jednak ten nieśpieszny styl, na pewno znajdzie swoich fanów.

Nie można też nie wspomnieć o wydaniu wizualnym tej powieści, bo Seria Butikowa to coś wyjątkowego na rynku wydawniczym. Twarda oprawa, obwoluta, złocenia - ta książka zostanie ozdobą naszej biblioteczki.

POLECANA RECENZJA

Zobacz opinie o książce Milczący zamek

Kup książkę Milczący zamek

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Córka zegarmistrza
Kate Morton0
Okładka ksiązki - Córka zegarmistrza

Ojciec wołał na mnie Birdie, mawiał, że jestem jego małym ptaszkiem. Dla wszystkich byłam jego dzieckiem, córką zegarmistrza. Edward nazywał mnie...

Dom nad jeziorem
Kate Morton0
Okładka ksiązki - Dom nad jeziorem

Zaginione dziecko... Czerwiec 1933 roku. Letnia posiadłość rodziny Edevane w Loeanneth, wypolerowana i lśniąca, jest gotowa na wieczorne przyjęcie z...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Reklamy