Miliarder

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2019-03-13
Kategoria: Przygodowe
ISBN: 9788366242067
Liczba stron: 473
Tytuł oryginału: Miliarder
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: dorotbook

Ocena: 4.57 (7 głosów)

Ta książka została dodana do bazy serwisu Granice.pl przez jednego z użytkowników i oczekuje na moderację

Co może się wydarzyć, gdy bohaterem książki będzie ofiara losu? Jeśli chodzi o „Miliardera”, to otrzymamy trzymającą w napięciu i bardzo dobrą komedię kryminalną. Ponownie to, co wydarzyło się w książce, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Choć trzeba przyznać, że poczynania Macieja wzbudzały we mnie najpierw uśmiech pod nosem później już gromki śmiech, to w pewnym momencie było mi szkoda tego bohatera. Nikt przecież nie lubi być wytykany palcami, być pośmiewiskiem w pracy. Każdy z nas będzie miał w końcu dość. Maciej także już nie wytrzymuje i postanawia pokazać wszystkim, że taką pierdołą to on nie jest.

Znając już trochę styl i poczucie humoru autora, spodziewałam się przede wszystkim dobrej zabawy podczas tej lektury. Nie przewidziałam tylko jednego, że dostanę tutaj jazdę niczym górskim rollercoasterem z tak licznymi zwrotami akcji, że bardzo ciężko było odłożyć książkę, choć na krótką chwilę. Nie ma tutaj mowy o nudzie, co tutaj się będzie działo! Tylko na początku miałam mały problem z zapamiętaniem postaci drugo i trzecioplanowych, ale na szczęście w miarę czytania się to zmieniło. Choć fabuła może wydawać się zagmatwana (w przeciwieństwie do „Urzędnika”) to zdecydowanie warto przeczytać książkę!

Akcja nie będzie działa się tylko w Bydgoszczy, ale przeniesiemy się do Szwecji, Francji, a także i do Rosji! Nasz bohater nieumyślnie zostanie wplątany w intrygę szpiegowską. On sam jeden będzie się musiał zmierzyć z prężnie działającymi szpiegami z Mosadu, GRU, Deuxième Bureau i BND. Czy nasza ofiara losu pokrzyżuje im szyki? Prawdziwą wisienką na torcie jest zakończenie – bardzo zaskakujące!

Cała recenzja tu: http://www.bookparadise.pl/2019/05/sawek-michorzewski-miliarder.html

Tagi: Milarder Michorzewski

Kup książkę Miliarder

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Miliarder