reklama

Moc amuletu. Midnight Chronicles

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2021-02-10
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 9788376869438
Liczba stron: 400
Dodał/a opinię: Danuta Perszewska
Tom 1 cyklu Midnight Chronicles

Ocena: 5.17 (6 głosów)

Witajcie Moliki wieczorową porą.
Lubicie czytać fantastykę. Ja może i nie czytam często książek z tego gatunku, ale jak najbardziej lubię, a dzięki uprzejmości wydawnictwa miałam okazję sięgnąć po książkę napisana w duecie przez @bianca_iosivoni oraz @laurakneidl ?

Moc Amuletu to pierwsza część serii, jakże świetnie zapowiadającej się serii!!!

Nasi bohaterowie zwalczają różne istoty nadprzyrodzone, a przy tym główna bohaterka ma do wykonania misję. Możnaby rzec niewykonalną misję, którą otrzymała od samego króla podziemia.

Autorki bardzo fajnie przedstawiły nam tą historię. Walki dobra że złem, z akcentami, w których i dreszczyk na przedramionach się pojawiam. Serio były takie momenty, szczególnie dla mnie ? ale to było fajne, takie.... Magiczne. Dodatkowo wpłynęło na plus tej książki!

Poza pytaniem czy bohaterka Podola zadaniu jest też pytanie czy Podola swojej własnej misji? No nie ukrywam, trzyma to w napięciu.

Nie bez znaczenia są tutaj też stosunki łączące hunterów. Wzajemna pomoc, przyjaźń, wsparcie. Czy jest tutaj miejsce na jeszcze coś?

Ja Wam powiem jedno. Już się nie mogę doczekać kolejnej części tej serii. Magia krwi to tytuł dwójki i bardzo, ale to bardzo jestem ciekawa jak dalej potoczą się losy naszej grupy hunterów.

Tagi: Fantastyka dla młodzieży

Kup książkę Moc amuletu. Midnight Chronicles

REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Moc amuletu. Midnight Chronicles