Mój szef. Mój AS

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-04-13
Kategoria: Romans
ISBN: 9788395681660
Liczba stron: 350
Dodał/a opinię: Aneta Kunowska
Tom 2 cyklu Mój szef

Ocena: 5.25 (4 głosów)

Mój szef. Mój AS to druga część komedii romantycznej (erotycznej) od Melissy Darwood, która podbiła serca czytelniczek i udowodniła, że da się napisać dobry, wartościowy i gorący romans. Trzeba tylko chcieć. Czy druga część przygód Marii i Jana jest równie frapująca, co pierwsza? Autorka podniosła sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Z przyjemnością stwierdzam, że Melissa podołała wyzwaniu i drugi tom jej komedii romantyczno-erotycznej czyta się z równie wielkim zainteresowaniem i przyjemnością, jak pierwszy. 

 

Mój szef. Mój AS

Maria wraca do pracy. Za wszelką cenę stara się ukryć swój romans z szefem. Nie chce żeby oboje stracili posady. Niestety, przeciwności losu piętrzą się przed parą zakochanych, a wizja wspólnej pracy to tylko wierzchołek góry lodowej. Wizyty u swoich rodzin, wyjazd na wakacje czy wspólna codzienność również nie należą do łatwych. Między Marią i Janem nieustannie iskrzy. Nie tylko od kłótni – również od  chwil namiętności, której tutaj nie brakuje. Nic dziwnego, w końcu są na etapie „docierania się” i nauki kompromisów, co w przypadku wybuchowej Marii i Jana z Aspargerem, stanowi bombę z opóźnionym zapłonem. Czytając ich perypetie będziecie momentami płakać ze śmiechu. 

 

Niebanalny romans

W drugim tomie o przygodach Marii i Jana autorka wiele miejsca poświęciła wzajemnemu docieraniu się bohaterów. Wniknęła w ich naturę, uwypukliła różnice i pokazała rozwiązania. Wszystko to zostało, oczywiście, okraszone, dużą dawką humoru i ciętych dialogów, w których Maria i Jan wiodą prym. Ta wybuchowa dwójka udowadnia, że chcieć to móc. Autorka przygotowała niespodziankę dla fanów – podczas jednego z wydarzeń skrzyżowała drogi Marii i Jana z… Julką i Jeremim Jansonem, bohaterami kultowej serii górskiej (Nie)zdobyta. To spotkanie okazało się strzałem w dziesiątkę – dodało wiele uroku fabule tej powieści. 

 

Podsumowując, Mój szef. Mój AS to romans z najwyżej półki, który gorąco polecam! Mam również nadzieję, że Melissa nie zakończy historii Marii i Jana na dwóch tomach. Ta historia aż prosi się, żeby wycisnąć z niej jeszcze więcej

 

Tagi:

Zobacz opinie o książce Mój szef. Mój AS

Kup książkę Mój szef. Mój AS

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
(Nie)zdobyta t.2
Melissa Darwood0
Okładka ksiązki - (Nie)zdobyta t.2

...

Wysłannicy (tom 2). Guerra
Melissa Darwood0
Okładka ksiązki - Wysłannicy (tom 2). Guerra

Drugi tom serii Wysłannicy Zuza czuje się bardzo osamotniona od kiedy jej najlepsza przyjaciółka została Guardianką, a chłopak się od niej oddalił...

Zobacz wszystkie książki tego autora