Molly

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2020-10-28
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788380537422
Liczba stron: 416
Dodał/a opinię: dzagulka

Ocena: 5.19 (16 głosów)

„Molly” - Agnieszka Lingas-Łoniewska Pisarka
Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 28.10.2020
Kategoria: literatura obyczajowa, romans
„Wina staje się winą, kiedy uświadamiamy sobie jej ciężar. I czujemy, że nie jesteśmy w w stanie się podnieść, bo ciężar własnych grzechów nas przytłacza. Kiedy zdamy sobie z tego sprawę, jesteśmy na dobrej drodze, aby jednak wstać.”

 

Agnieszka Lingas-Łoniewska znowu to zrobiła! Napisała kolejną, niesamowicie poruszającą pozycję, która wciąga, daje do myślenia, wywołuje ekscytację, wzrusza, momentami bawi i chwyta za serducho. Lingas-Łoniewska w najczystszej postaci! Z niebywałą wirtuozerią gra na naszych emocjach. Wszyscy ci, którym znana jest twórczość autorki, doskonale widzą, co mam na myśli. Natomiast ci, którzy do tej pory nie sięgali po jej książki, mogą teraz zaczynać nadrabiać zaległości. „Molly” najnowsza publikacja, jest ku temu najlepszą okazją.

 

I mówię Wam ludzie, trzymajcie się, bo jest to prawdziwa jada bez trzymanki!

 

Powiedzieć, że „Molly” to świetna książka, to tak naprawdę nie powiedzieć nic. Autorka swoim płodnym umysłem stworzyła postać i fabułę absolutnie niejednoznaczną i pociągającą. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że książka ta, może stać się remedium na trudną rzeczywistość, z którą przyszło się nam mierzyć. Kiedy zaczniesz czytać tę książkę, nie możesz się od niej oderwać. Wystarczy kilka targanych silnymi emocjami godzin, by pochłonąć tę pozycję a potem cóż... łzy na policzkach, plątanina myśli w głowie i ta najbardziej uporczywa... chcę więcej!!!

 

Agnieszka Lingas-Łoniewska wie jak sprawić, by każda jej historia stała się dla czytelnika prawdziwą perełką. Kolejny raz udowadnia, że jej książki mają w sobie znacznie głębszy przekaz niż może się to wydawać na pierwszy rzut oka.

 

Molly, główna bohaterka, postać szalenie niejednoznaczna. Zwariowana dziewczyna z trudną przeszłością, owianą tajemnicą. Potrzebę izolowania się od ludzi, chęć ucieczki w niebezpieczne i ekstremalne sytuacje, brak zaufania, łączy w sobie z potrzebą doświadczania czułości, poczucia bezpieczeństwa, troski i zaangażowania. Przy swoim boku ma dwóch mężczyzn, prawdziwe ciacha, tak na marginesie, różniących się od siebie niczym ogień i woda. Cała trójka stanowi nader elektryzujące połączenie.

 

Elektryzujące tak bardzo, że do tej pory spoglądam na odłożoną już na półkę książkę i nie mogę dojść do siebie. A już samo to, myślę, wystarczy za rekomendację.
Dostałam w „Molly” wszystko to, co najbardziej lubię i cenię w twórczości Agnieszki Lingas-Łoniewskiej. Porywającą fabułę, wątki, które doprowadziły mnie do łez i spowodowały przyśpieszone bicie serca, „spacer” w przeszłość, po jej twórczości, który przypomniał mi jeden z najlepszych cyklów powieściowych, czyli moje ukochane „Zakręty losu” , bohaterów, których tak wyjątkowo potrafi wykreować tylko ona i łączenie gatunków. W tym przypadku nie odpowiem wam na pytanie, który z nich dominuje. Czy więcej tu romansu, obyczaju, psychologii czy dramatu. Musicie przekonać się sami, sięgając po książkę.

 

Zaopatrzcie się więc w lekturę. Zapnijcie pasy i przygotujcie się na emocjonalną przejażdżkę jakiej jeszcze nie znacie, a jaką z pewnością zafunduje wam Agnieszka Lingas-Łoniewska. Będzie się działo!!!

Tagi:

Zobacz opinie o książce Molly

Kup książkę Molly

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
W zapomnieniu
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki - W zapomnieniu

Czy mówiłem już kiedyś, że cię kocham? Nie? To kiedyś Ci powiem... Michał to mężczyzna z przeszłością. Magda to kobieta z przyszłością. On – charyzmatyczny...

W szpilkach od Manolo
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki -  W szpilkach od Manolo

Komedia, miejscami poważna Kryminał, czasami niepoważny Romans, całkiem serio! Liliana ma trzydzieści pięć lat, kocha koty, wysokie szpilki i swoje auto...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Na Jowisza 2! Nadal uzupełniam Jeżycjadę
Emilia Kiereś, Małgorzata Musierowicz
Na Jowisza 2! Nadal uzupełniam Jeżycjadę
Księżniczka Zoja
Marcin Szmel
Księżniczka Zoja
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Zimne wody Wenisany
Linor Goralik
Zimne wody Wenisany
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy