Mów szeptem

Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 2019-01-30
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788366134805
Liczba stron: 328
Dodał/a opinię: violabu

Ocena: 5.25 (12 głosów)

Okładka i opis książki „Mów szeptem” Agnieszki Olejnik wskazują nastolatków jako jej odbiorców, ale proszę na to nie zważać, bo jest to książka dla... rodziców, a także babć i dziadków.

Choć opowiada historię spotkania młodzieńca znacząco różniącego się od rówieśników i dziewczyny o dramatycznych doświadczeniach pomimo młodego wieku, to pod płaszczyzną ich wzajemnych relacji jest pięknie pokazany świat z ich osobistego punktu widzenia.

Pozwala to czytelnikowi zrozumieć problemy młodych ludzi, postawić się na miejscu nie rozumianego przez otoczenie lub nieszczęśliwego nastolatka.

Zdarza się, że dorośli mówią: „Phi, a co on może mieć za kłopoty w tym wieku!? Wszystko dostaje pod nos. Do nauki niech się weźmie!”, podczas gdy problemy naszych dzieci mogą być tak poważne, że jeśli ich nie rozumiemy, to je pogłębiamy zamiast nieść pomoc i ratunek.

 


Powieść „Mów szeptem” zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Autorka prowadzi czytelnika intrygując go niemal na każdej stronie. Jest to po części kryminał, po części powieść psychologiczna.

 


Polecam serdecznie!

Zobacz opinie o książce Mów szeptem

Kup książkę Mów szeptem

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Business English. Nowa Edycja
0
Okładka ksiązki - Business English. Nowa Edycja

Kurs Business English uczy nowoczesnego języka biznesu. Adresowany jest do osób, które na codzień w pracy posługują się językiem angielskim, a także studentów...

Wyprawka 1-klasisty. Uczę się pisać, czytać i liczyć
0
Okładka ksiązki - Wyprawka 1-klasisty. Uczę się pisać, czytać i liczyć

"Wyprawka 1-klasisty" zawiera książki z serii: "Kaligrafia na medal" - ćwiczenia w pisaniu; "Dyktanda ucznia" - zbiór dyktand i ćwiczeń ortograficznych; ...

Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Reklamy